ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Дефицитът на витамин B3 може да доведе до безсъние
Може ли един размер да пасне на всички мъже?
България е от малкото страни, където билката вирее свободно

Съвет

Място за Вашите мнения, предложения и препоръки за сайта

Модератори: админ, консултанти, Приятели

Mariq_petrova11

Съвет

Мнение от Mariq_petrova11 » 12 авг 2012 22:49

Здравейте, това което ще напиша може да прозвучи малко гадно и обидно за някой но не конкретизирам никой, просто тук има хора с медицинско образование, хора които са дали клетва да помагат с каквото могат, но може би с практиката чувството за човечност се притъпява и става като другите професий в началото си отдаден но после всичко става механично, не ти пука просто за човека какво му е и какво преживява, може да му има нещо безобидно може да не страда от тежка болест но пак заслужава внимание. Аз лично два пъти съм писала във форума в момент на притеснение за да получа някакъв съвет, знам че неможе да ме излекуват или да ми кажат диагноза при положение,че не са ме виждали дори,всеки път получавам отговор "немога да кажа отиди на лекар"...ами тогава какъв е смисъла да пишем. ОК разбирам че неможе лекар да се ангажира да дава диагнози и рецепти в нета, но поне може да даде предположение, съвет, да бъде малко по любезен или поне да се престори на такъв. На 22 съм налагало ми се е да ходя по лекари, давали са ми толкова безумни диагнози като диабет например и когато попитах как така аз съм млада как ще рода едно дете например,ми се отговори,че и две годишни има с диабет така че тва е положението,и това от един обрив и едни изследвания късно вечер и от лекар който пушеше в кабинета и тръскаше върху рецепта...нямам диабет все пак.На 17 години от една кардиограма ми казаха че имам много рядък синдром на сърцето(нещо с клапата беше) и ако извършвам физически упражнения мога да получа инфаркт...нямам никакъв синдром.На гинеколог са ми изписвали два вида лекарства едното хапче струваше 8лв. трябваше да изпия 4 за 4 дена без да са ми правени изследвания,когато отидох в аптеката жената ме пита сто пъти дали съм сигурна и какво ми има защото тези хапчета се пиели през една седмица по едно и били много силни, когато ми излезнаха резултатите ми нямаше нищо,но въпреки това лекаря ми каза че имам гъбички, показах ги на трима други лекари и ми казаха че изследванията показват че нямам никакви гъбички.Знам че е глупаво че пиша всичко това тук,но това е безобразие печалбарство ако не си познат на никой може и да си пукнеш от нищото,младите лекари са много по честни и отговорни от възрастните.Само немога да разбера защо всичко това се случва не само на мен а на всички и нищо не се прави по въпроса?Нима човешкият живот е по маловажен от лекарската професия?Неискам да обиждам никой просто си казвам мнението, понеже тук пише че може.Бъдете малко по човечни, защото живота е кръговрат и един ден всеки може да е на мястото на другия.

Отговори

Върни се в “Коментари, идеи, препоръки”