ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Дефицитът на витамин B3 може да доведе до безсъние
Мнението е на експерти по въпросите на грипа
Откри френски научен екип

Препоръки относно форума

Място за Вашите мнения, предложения и препоръки за сайта

Модератори: админ, консултанти, Приятели

HerbsOnly

Препоръки относно форума

Мнение от HerbsOnly » 03 мар 2012 15:03

Забелязвам , че бутончето докладвай/изтрий се припокриват , аватарите не работят и "промени мнение" фунцията е спряна та ей са се наложи да трия дори тва мнение три пъти зарад една-две правописни грешки....

Forum admin

Re: Препоръки относно форума

Мнение от Forum admin » 04 мар 2012 21:22

Благодаря за препоръките!
Да, имаше проблем, но сега вече е отстранен. Редакцията на мненията от доста време е премахната, защото това все пак е здравен форум, а както знаем лекарите няма как да редактират последствията от дадената вече диагноза!
Благодаря за това, което правите още веднъж! :)
Ако искаш да узнаеш бъдещето - изследвай миналото!

Потребителски аватар
blader

Мнение от blader » 05 мар 2012 18:30

Ха! Редакция има, но е сляпа. Бутонът беше премахнат умишлено преди много време, защото редакционната форма освен редакция на мнение дава възможност и за някои други злоупотреби.

П.С Зеленото ти отива, Джери! :)))
д-р Стефанов

Forum admin

Мнение от Forum admin » 06 мар 2012 00:28

Мерси Blader...то е специално за феновете на Type O Negative :)))

Потребителски аватар
blader

Мнение от blader » 06 мар 2012 13:38

Не го разбирам този Тип, но все пак, отива ти. Ти си единственият зелен, нали?
д-р Стефанов

Потребителски аватар
Dr_House

Мнение от Dr_House » 12 май 2012 16:22

Здравейте!
Идвам и аз като искам да предложа някое и друго обновяване на форума.
Като начало,ви трябва админ който да е постоянно във форума и да е редовен.Освен двамата админи,единия от който не е влизал от доста време.Освен това,ще е хубаво ако се сложи и някакъв цвят на групите на модераторите (лекари) за да се различават и те,от останалите потребители.
Друго,което ще е добре е да има още няколко глобални модератора.
И още нещо-мисля че ще е добре да се направи раздел "Архив",в който ненужните и стари теми да се пращат след отговор.

Поздрави и усмивки!
Не за мига, в който те повалят е нужен кураж, а за дългото изкачване нагоре обратно към здравия разум, към вярата и сигурността.

Потребителски аватар
Dr_House

Мнение от Dr_House » 12 май 2012 21:27

Ето още някое и друго предложение.
Нови раздели,като например игри под формата на теми.Ако искаме форума да задържи постоянни потребители трябва да създадем подобни раздели,в които освен да се пише за здраве да можем и да се позабавляваме.

Освен това да има правило според,което само екипа да може да пише цветно и всеки един член да пише с цветен шрифт мненията си,за да се различават съветите от мненията на останалите.

Друго,да се добавят нови емотикони.Специално мога да предложа нови и по-интересни.

Може да се направи и раздел Въпроси и неясности,където ако потребителите имат някакви въпроси да могат да ги задават.Въпроси около форума или сайта3,разбира се!

Това се сещам за момента.Ако има още нови,ще пиша..

Поздрави и усмивки!
Не за мига, в който те повалят е нужен кураж, а за дългото изкачване нагоре обратно към здравия разум, към вярата и сигурността.

Потребителски аватар
blader

Мнение от blader » 15 май 2012 17:10

В този ред на мисли, с цветовете, трябва веднага да модерирам постинга с червен цвят, т.е всичките ви постинги, защото сте се подписал в червено.

"Ако искаме"... кои ако искаме? Регистриран сте от 12 май.
Екипът си е добър - има два глобални модератора, които са на линия почти всеки ден.
Администраторите също са на линия, просто вие не ги виждате. Пък дори и да се наложи нещо, те имат фийдбек с нас и ние препращаме моментално информация.

За емотиконите - става, ще предам сигнала.

За оцветеното писане - много хора тук имат здравни проблеми. Ако здравните проблемии са с очите или психиката, цветният надпис може да ги подразни

Темите за забавление - тук е здравен портал, а не секция за забавление. Хората идват, казват си проблема и заминават нататък.
Групите на модерите имат цвят - нали виждаш Джери Макгуаяър колко е зелен.

Що се отнася до останалите - всеки може да се ориентира дали даден човек е консултант по ника във форума, който започва с "доктор".

Не бързай да се будаш на сляпо в идеите за разширяване на екипа от модерите. Когато аз влязох за първи път във форума, бях на 16 години и беше самото начало на форума, точно изгряваше. Оттам насетне съм особено редовен потребител, но чак в края на третата си година от регистрацията получих модераторски права. Всяко нещо трябва да се постигне.

Кога ще кандидатстваш? Забелязах, че се интересуваш от съдебна медицина и кардиология, но си само на 15 години. Дано желанието ти не отпадне, добре дошъл си сред нас и успех!
д-р Стефанов

Потребителски аватар
Dr_House

Мнение от Dr_House » 15 май 2012 17:18

Здравейте!
Благодаря ви за отделеното време за преглеждане на постовете ми.Макар и да не разбрах,точно мислите ви за постовете и подписа или какво е общото,но това няма значение.

Колкото до последния въпрос,да на 15 години съм и се интересувам от съдебна медицина и кардиология.Вярно е ще кандидатствам след около 5 години и не е сигурно дали въобще ще ме приемат,но все пак опита е важен и желанието за медицина винаги ще остане в мен.
Колкото до модераторските права,аз не си умирам,чак толкова за тях,просто мисля,че в някой раздели бих бил полезен,макар и на 15,но все пак вие сте шефа.И да,разбира се,че ще остана да пиша във форума : )

Поздрави и усмивки!

Потребителски аватар
blader

Мнение от blader » 15 май 2012 17:28

Разбира се, не отричам че бихте бил полезен.
Споделяте каквато информация имате и разбира се - не забравяте, че ако консултант я сметне за неверна, тя може да бъде изтрита. Това са правилата на форума.
Що се отнася до модерация - можете да пишете на лично съобщение на мен, д-р цончев, джери макгуайър и ние ще вземем мерки по въпроса.

Успех!
д-р Стефанов

Nelogi4na

Мнение от Nelogi4na » 21 сеп 2012 23:56

Аз пък мисля че трябва да бъде създаден специален подраздел за благодарностите и препоръките към лекари. Просто така пациентите ще откриват по-лесно лекар в интересуващата ги област. Друго си е да видиш че някой е доволен от компетентността и грижите на лекаря при който се каниш да отидеш.
А има такива невероятни Лекари и Личности, че ти се иска да пишеш за тях, да споделиш с целия свят колко си щастлив от срещата с тях. За 3 дни съдбата ме срещна с двама такива Лекари, на които съм БЕЗКРАЙНО БЛАГОДАРНА.
Ако някой ме харесва, определено знае защо. Ако някой не ме харесва, със сигурност не знае причината, но ако все пак я знае тя задължително не е свързана с мен :)
МЕРИ

Nelogi4na

Мнение от Nelogi4na » 12 окт 2012 23:41

Не може ли да се направи нещо, така че да се цитира на кого отговаряме? В една от темите в които пиша настана объркване на кого съм отговорила, още повече че /странно/ отговора ми се беше заврял след постовете на други хора, които не бяха там когато писах.
Ако някой ме харесва, определено знае защо. Ако някой не ме харесва, със сигурност не знае причината, но ако все пак я знае тя задължително не е свързана с мен :)
МЕРИ

Forum admin

Мнение от Forum admin » 14 окт 2012 13:06

Здравей Мери,
Платформата на нашият форум е като на повечето форуми. Копираш избраното, натискаш бутона над полето Quote и пействаш. Но разбирам, че така пействаш само абзаца, но не и кой го е писал. Мисля, че системните ни администратори трябва да помислят за това и ако може да се промени!
Благодаря за препоръката, предполагам, че след този сигнал ще има развитие :)
Поздрави,
jerrymaguire

Nelogi4na

Мнение от Nelogi4na » 15 окт 2012 16:51

Ще бъда много благодарна ако може да се направи такова нещо. Отговарям почти едновременно на 5-6 човека и се получава безумна бърканица. Хората не могат да си познаят кой отговор за кого е. :lol:
МЕРИ

hpjon

Мнение от hpjon » 16 окт 2012 10:17

Имам въпрос по отношение на постването на няколко поста един след друг от един и същ потребител в дадена тема - възможно ли е те автоматично да бъдат обединени в един?

Според мен това би облекчило темите, а мисълта на пишещия, дори да е накъсана в момента ще остане цяла във форума и не на последно място, и-мейл сигнализацията по дадена тема ще е по-точна.

Благодаря!

Отговори

Върни се в “Коментари, идеи, препоръки”