ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Методът има не само релаксиращ но и лечебен ефект
Блуждаещ нерв – отделя влакна към вътрешните органи
Чупенето на ноктите през зимата има решение

БЛАГОДАРНОСТ

Място за Вашите мнения, предложения и препоръки за сайта

Модератори: админ, консултанти, Приятели

ivan...

БЛАГОДАРНОСТ

Мнение от ivan... » 20 дек 2011 01:28

Отварям тази тема за да може да се изказват благодарностите към консултантите от този форум и най вече към др Цончев защото ако го няма повечето от въпросите ни ще останат без отдговор.
ОТ МЕН ОТ ВСЕ СЪРЦЕ БЛАГОДАРЯ

viakimova

Re: БЛАГОДАРНОСТ

Мнение от viakimova » 20 дек 2011 14:42

Ако щете вярвайте, но и аз сутринта си мислех за същото :) Думата "Благодаря" е само дума, но пък казана искрено значи много.....Присъединявам се и аз като казвам благодаря на Д-р Цончев, който до сега е реагирал много по-адекватно от моя личен лекар....Весели празници!
viki

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 22 дек 2011 22:09

Много благодаря за добрите думи, от свое име и от името на колегите, които участват в него!
Този сайт и форум е в голяма част мое "дете", малко по-малко от сина ми, и е не само хоби, а нещо, което се опитвам да поддържам с отговорност към потребителите.
Искам да се извиня на тези, които получават отговор от мен със закъснение в последно време - в момента съм в UK, доста съм натоварен и интернета не е особено добър, но правя каквото ми е по силите...

Поздрави на всички потребители и весели празници!
И много здраве!

З.

Потребителски аватар
blader

Мнение от blader » 24 дек 2011 22:31

Д-р Цончев, здраве за вас и роднините ви! Поздрави и за д-р Габровски, д-р Атанасов, както и всички консултанти от ПУлс! :))) Бъдете здрави, усмихнати и успешни!
д-р Стефанов

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 26 дек 2011 18:04

Благодаря, много успехи и на теб!

ivancho87

Мнение от ivancho87 » 29 дек 2011 00:25

Благодаря че го има този форум благодаря на всички консултанти от форума
БЛАГОДАРЯ на д-р Цончев че одговаря на въпросите ни
Весели празници

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 02 яну 2012 19:19

Честита нова година на всички!

millenna_k@abv.bg

Мнение от millenna_k@abv.bg » 06 апр 2012 21:14

Здравейте!
Искам в навечерието на празника на българските медици да изкажа своята и на моето семейство благодарност към управата и екипите на МБАЛ "Свети Иван Рилски-2003"-град Дупница!
В началото на месец януари 2012 година внезапно и неочаквано за нас,на майка ми беше поставена диагноза "Карцином на дебелото черво".В суматохата,лутането и бързането,предвид предстояща операция се доверихме на персонала на болница "Св .Иван Рилски",за което съм изключително благодарна и щастлива ,че попаднах на екип професионалисти-ерудирани ,начетени и и човечни лекари!
Благодаря лично на опериращия лекар и управител на болницата -Д-р Ени Лефтеров!
Неговият личен и на екипа му професионализъм ,спомогнаха и към сегашния момент ,майка ми да се възстановява успешно и да се чувства много добре!
Огромно "Благодаря " на д-р Васил Бачев-завеждащ отделение "Гастроентерология".Прекрасен диагностик ,лекар и човек-пръв и навреме поставил точната диагноза!
Благодаря на екипите във "Вътрешно отделение",отделение "Хирургия","Интензивно отделение",на всички консултиращи лекари-д-р Савов,д-р Полянов,д-р Бикова ,д-р Кирилова,консултиращия кардиолог ,чието име не запомних /моля да ме извини/,реаниматори.
Изказвам своята благодарност и към всички медицински сестри и санитарки,които денонощно обгрижваха майка ми и и вдъхнаха кураж и желание за възстановяване .
Желая на всички крепко здраве,щастие и дълголетие!Да работят със същия хъс ,всеотдайност и себеотдаване!
За мен -те пълнят със съдържание значението на думата "Истински лекар"
Възхищавам им се и благодаря!
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!

С признателност:Милена Малакова
гр.Стара Загора/6.04 .2012

julia_gt@abv.bg

Мнение от julia_gt@abv.bg » 07 май 2012 15:52

Искрена благодарност на Д-р Атанас Матев от гр.Стара Загора за професионализма и етичното отношение към пациентите.През месец април се наложи на съпруга ми да постъпи за операция на дебелото черво в Университетската болница.Д-р Матев и доц.Юлиянов ни помогнаха да преодолеем този труден момент и ни консултираха по всички интересуващи ни въпроси с голямо търпение
и внимание.Желаем им здраве и успех в тяхната благородна мисия.
Юлия и Валерий Търкаланови
гр.Ямбол

Потребителски аватар
blader

Мнение от blader » 07 май 2012 22:29

доц Юлианов ни беше консултант. Поздрави към него.
д-р Стефанов

koeva_veri

Мнение от koeva_veri » 17 авг 2012 11:14

Аз съм изключително благодарна на д-р Славчев от гинекологията в МБАЛ"Света Анна"-Варна.Освен,че ме излекува,той ми помогна да се измъкна от отчаянието.

Отговори

Върни се в “Коментари, идеи, препоръки”