ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Рядкото заболяване се проявява веднага след раждането
Бактериите не получават шанс да развият резистентност
Какво е разумно да очакваме от тях?
Плевралният излив може да е причина за задух

При влизане в системата да сме на страницата, на която сме

Място за Вашите мнения, предложения и препоръки за сайта

Модератори: админ, консултанти, Приятели

Потребителски аватар
roniabg

При влизане в системата да сме на страницата, на която сме

Мнение от roniabg » 27 ное 2011 21:22

Препоръка: При влизане от ВХОД във форума да ни праща на страницата, на която сме били.

Сега какво се получава. Гледам някоя тема искам да отговоря и като дам отговор то ме е изхвърлило и като вляза отново ме праща на този екран:
Изображение

Uploaded with ImageShack.us

И не знам как да си намеря темата, в която исках да коментирам!

Дори сега като ви писах това съобщение и кликнах на Изпрати ме беше изхвърлило и ме накара да вляза пак и това съобщение го пиша по този случай за втори път :(

Съмнявам се, че някой би забравил да излезе от този форум, съмнявам се , че някой би си направил регистрация през facebook с реалните си данни та всеки да му чете личните здравословни проблеми...

Разбирам, че интерграцията на PHP BB с входа-а на самия сайт е сложна, но според мен може да се направи поне едно от двете, защо поне не го обсъдите с вашите програмисти ?

1/ да може човек да избере дали да не остане по-дълго в системата. Нали този форум е и за лекари, на тях може да им е неудобно непрекъснато да се логват също?
В повечето сайтове по интернет има опция да се пази ако човек пожелае по-дълго време влязъл в сайт. Прилагам screenshot там където има чекбокс и пише "остави ме логнат"

Изображение

Uploaded with ImageShack.us

2/ Когато влизаш от където и да е в сайта да си на страницата, която си гледал, а не на екрана, който снимах по-горе.

д-р Цончев

Re: При влизане в системата да сме на страницата, на която с

Мнение от д-р Цончев » 28 ное 2011 22:23

Копирайте това на ЛС на admin, моля.

Потребителски аватар
roniabg

Мнение от roniabg » 10 дек 2011 19:50

Аз съм се постарала достатъчно да си отделя от времето да пиша за това на точно определеното място. Ако администратора на този форум до толкова не се вълнува от него, че се налага да му се пише на лични и чете само тях, то тогава просто няма смисъл да се влиза тук и е по-добре да се ползва сайт, който не е забравен от създателите си!
Не получих дори едно благодаря ви за препоръката или нещо такова! Доста странно , а се води престижен сайт от мрежата на Инвестор?

Forum admin

Мнение от Forum admin » 10 дек 2011 20:33

Благодаря за препоръката!
Ние сме един престижен сайт с един престижен форум! :)
Ако искаш да узнаеш бъдещето - изследвай миналото!

Потребителски аватар
roniabg

Мнение от roniabg » 11 дек 2011 00:00

И аз благодаря :) извинявам се днес малко нерви...

Потребителски аватар
blader

Мнение от blader » 13 дек 2011 10:24

Не се тревожете.
Ще се опитам да ви обясня за admin без да го оправдавам по някакъв начин или прочее.
Админът ни е български лекар с голяма тежест в лечението на пациентите. Хората постоянно търсят консултации с него и тн. Не е от тези, които дават смяната, прибират се и пият бира.
Поради тази причина се надяваме на потребителското разбиране, защото макар и за малкото му време, освен да търси консултации на пациентите и да им отговоря, тъй като е един от най-активните ни консултанти, както и д-р Цончев, той трябва да следи и за други форумни нередности, за които му съобщават на лични съобщения колегите от екипа му - модератори, приятели на форума и прочее, които имат отговорни позиции тук.

Благодаря и поздрави за написаното! Админ ще бъде уведомен за сигнала ви. :)
д-р Стефанов

Отговори

Върни се в “Коментари, идеи, препоръки”