ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Ето кои са подходящите грижи за кожата.
Превантивното средство е почти готово за пускане на пазара
Може ли един размер да пасне на всички мъже?
Лесноусвоимата захар е любима храна на раковите клетки.

Благодарност и препоръки.

Място за Вашите мнения, предложения и препоръки за сайта

Модератори: админ, консултанти, Приятели

DDoncheva

Благодарност и препоръки.

Мнение от DDoncheva » 22 ное 2010 23:40

Уважаеми читатели,
Първо искам да Благодаря на Доц.Д-р Стефан Иванов,акушер-гинеколог,онкогинеколог и преди всичко професионалист в изключителната си благородна и хуманна професия.Преди три години и половина той диагностицира доста напредналото заболяване на майка ми-карцином на матката-3 стадий.Една тежка диагноза.Но въпреки сложната ситуация,правилната терапия и лечение удължиха живота на майка ми.Този невероятен човек направи невъзможното за да покаже,че добрия професионализъм,съчетан с грижовно ,мило човешко отношение могат да забавят или спрат тази коварна болест.Всички знаем,че тези болни са обречени и когато са загърбени от държава и медици,не им остава нищо друго освен да се молят за бърз,безболезнен край.Но ако попаднете в сигурни ,добри ръце,както майка ми имаше късмета-изход има и той е положителен.
Дами не Ви пожелавам подобна съдба,но най- важното е своевременно профилактиране особенно след 35 г.
И то при специалист какъвто е Доц.Д-р Стефан Иванов.В момента той работи във Варна,знам че дава и консултации в София.Наистина ще бъдете в сигурни ръце.

SevdanaLubenova

Re: Благодарност и препоръки.

Мнение от SevdanaLubenova » 03 ное 2011 12:16

Здравейте приятели,
Казвам се Севдана Любенова и бих искала, изразявайки благодарността си към мануален и кинезитерапевт Евгени Манолов, да ви бъда и полезна. Преди два месеца, скована от силна болка вследствие дълго отглеждана дископатия, ми направиха скенер в "Токуда" и лекарското решение беше - "операция". Онемях от ужас и притеснение, но случайна среща с приятел ме отведе до Евгени Манолов. Веднага започнах процедури, макар че не бях най-големия оптимист. Но чудото стана..., сега съм добре. Моят съвет е: не пренебрегвайте алтернативните форми на лечение, не бъдете консервативни. Сърдечно благодаря на Евгени Манолов, ако някой се нуждае от помощ в такива случаи, нека ми пише на и-мейл: sevdana.lubenova@abv.bg, ще ви дам адреса.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 05 ное 2011 14:21

Публикувайте координати на този човек, че да могат да го ползват потребителите.

greta44

Мнение от greta44 » 25 ное 2011 00:43

Искам да благодаря на двама лекари и човеци от болницата които направиха и невъзможното преди 4г и спасиха баща ми един провинциалист в тежко състояние . Благодаря ви др. МИНЧЕВ и др. ПЕНЕВ за всеодаиността професионализма и човечноста Ви.Нека Бог да Ви закрия да ви дава здраве , щастие и много успехи !!
Прекланям се пред вас !!

chart66

Re: БЛАГОДАРНОСТ от ГЕРИ

Мнение от chart66 » 09 сеп 2012 22:57

Искам да искажа своята благодарност и уважение към проф.д-р СТЕФАН ИВАНОВ ДМН-завеждащ
катедра АГ към МУ в гр. ВАРНА.Работи в специализираната АГ болница в града.Лекар с голям опит,
знания,професионализъм и иновативност в онкогинекологията.Оперирана съм преди 5 мес. с диагно-
за субмукозен леиомиом на матката.С благоприятен изход от заболяването. В момента се чувствам
мн. добре. Възхитена съм от хуманното му отношение,съпричастност и отзивчивост към проблемите
на пациентите си,което на практика се среща вече много рядко.Такива лекари трябва да имат нашата
подкрепа.Сърдечно БЛАГОДАРЯ! Желая ВИ бъдещи успехи в благородната и животоспасяваща
професия докторе!!!

love54

Мнение от love54 » 18 май 2014 22:52

Здравейте уважаеми читатели, искам да изкажа дълбоката си благодарност към Проф.дмн д-р Стефан Иванов,акушер-гинеколог,онколог,хирург! Искам горещо да препоръчам на дамите, да не се отказват лесно от дългото консервативно лечение, пред оперативната намеса-нека тя бъде последното стъпало до окончателното решение. Лекувана съм успешно вече седем години от професора с лекарството Золадекс.Имах проблем - миоматозна матка,отговаряща на 4-5 мес.бременност, с придружаващи чести кръвоизливи. В момента съм в премнопауза, получих силно и продължително кървене, което всеки гинеколог би решил бързо и лесно чрез пълна хистеректомия. Проф. Иванов прояви изключително търпение,отговорност и съпричастност-приложи ми иновативна схема на гореспоменатото лекарство и отново съм добре! Той седем години ми спести сериозни проблеми,произхождащи от съвпътстващите ме заболявания- Тиреоидат на Хашимото, диабет 2-ри тип, хипертония,остеопения. За първи път много тесен специалист решава глобално, за целия ми организъм, частния проблем.Дано родната ни медицина дава повече преднина на специалисти, като Проф.Иванов, който е съчетание на квалитет и човечност!

Pea_An

Мнение от Pea_An » 05 мар 2015 11:40

Благодаря Ви от все сърце, проф. Иванов!
За изключителния професионализъм, отговорност, висок морал и дълг, с който подходихте към сложната и тежка гинекологична операция на най-близкия за мен човек.
За обичта, топлината и спокойствието, с което дарихте болната и нас близките.
За отзивчивия и прекрасен персонал, който ни обгрижваше.
За чистотата в отделението.
Това е вълшебна приказка. Няма такава реалност - ще кажат повечето хора.
Много бих искала проф. Д-р Стефан Иванов от АГ болница гр. Варна работи 21 години в областта на онкологията, преподава на студенти, обучава лекари, работил в чужбина, докосвал се е до светила в медицината, за да може и в нашия гр. Русе и във вашия град да консултира нуждаещите се .
Благодаря на Господ, че ни изпрати при Вас и моля Господ да Ви дава здраве, сили, борбеност и да успявате във всяко начинание.

eastman48

Мнение от eastman48 » 01 яну 2016 14:41

Моите благодарности са за проф. д-р Диана Петрова от Александровска болница, д-р Г. Ангов от Александровска болница и не на последно място д-р Цончев, за това, че е винаги готов да помогне на хората в беда и е помогнал на много съфорумници! Да му е честита новата година и само хубави неща да му се случват!

Ненка Радева

Мнение от Ненка Радева » 03 дек 2016 18:18

Защо сме толкова лоши, че бързо забравяме доброто. Аз съм здравен работник и се казвам Н.Радева. През 2014 година г. ме лекува проф. Стефан Иванов.
За мен той е най добрият лекар, човек, роден да помага и лекува!
Да бъде психолог и приятел.
Искам да му кажа това, което чувствам от сърце и душа!
Благодаря, Професор Иванов!
Аз се чувствам много добре и съм в отлично здраве!
Н. Радева,
град Варна.

sara68

Мнение от sara68 » 09 мар 2017 18:38

Сърдечно благодаря на проф.д-р Стефан Иванов-дмн за всичко, което направи за мен- предоперативни прегледи и вдъхнатия оптимизъм, невероятния професионализъм при сложната гинекологична оперативна интервенция, денонощното обгрижване в реанимацията и в отделението.Вие за мен сте един добър и чудесен приятел, дарявайки ме с отзивчивост, човещина, топлота и обич.
Видно от следоперативните образни изследвания, оперативния екип, с оператор проф.д-р Стефан Иванов-дмн, е постигнал перфектен резултат.
Благодарност и към персонала на СБАГАЛ гр.Варна за обгрижването и приятелското отношение.
Не пожелавам на никого такава съдба,но ако се наложи, не се колебайте и се възползвайте от професионализма, знанията, опита и човечността на лекаря д-р Стефан Иванов-дмн, акушеро-гинеколог-онколог в СБАГАЛ гр.Варна, преподавател в Медицински университет – Варна.
Г-жа Петрова, гр.Варна

sara68

Мнение от sara68 » 09 мар 2017 18:43

Сърдечно благодаря на проф.д-р Стефан Иванов-дмн за всичко, което направи за мен- предоперативни прегледи и вдъхнатия оптимизъм, невероятния професионализъм при сложната гинекологична оперативна интервенция, денонощното обгрижване в реанимацията и в отделението.Вие за мен сте един добър и чудесен приятел, дарявайки ме с отзивчивост, човещина, топлота и обич.
Видно от следоперативните образни изследвания, оперативния екип, с оператор проф.д-р Стефан Иванов-дмн, е постигнал перфектен резултат.
Благодарност и към персонала на СБАГАЛ гр.Варна за обгрижването и приятелското отношение.
Не пожелавам на никого такава съдба,но ако се наложи, не се колебайте и се възползвайте от професионализма, знанията, опита и човечността на лекаря д-р Стефан Иванов-дмн, акушеро-гинеколог-онколог в СБАГАЛ гр.Варна, преподавател в Медицински университет – Варна.
Г-жа Петрова, гр.Варна

ММаринска

Благодарност и препоръки

Мнение от ММаринска » 17 юли 2017 10:01

Здравейте читатели,
Бих искала да препоръчам проф. д-р Стефан Иванов, акушеро-гинеколог онколог, като един много добър лекар, който освен че знае много за професията си и може да помогне на болните със огромните си знания в областта е един изключително човечен и загрижен за здравето на пациентите човек, което помага на нас неговите пациенти да чувстваме сигурност, че ще се преборим с болестите си и ще си върнем усмивката и вярата за бъдещето.

ММаринска

Мнение от ММаринска » 19 юли 2017 09:23

Бих искала да благодаря сърдечно на проф. Стефан Иванов онкогинеколог за вниманието, професионализма и отговорното отношение към мен. Бих искала да кажа, че освен многото познания в областта, в която работи той проявява една чисто човешка загриженост и внимание към пациента, които помагат много.

Отговори

Върни се в “Коментари, идеи, препоръки”