ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Тя изглежда различно при всеки
Учени откриха кой вид корелира с повишен риск от карцинома
Най-силно засегнати са раменният и тазовият пояс

Да го оправите

Място за Вашите мнения, предложения и препоръки за сайта

Модератори: админ, консултанти, Приятели

krasimir92

Да го оправите

Мнение от krasimir92 » 20 юли 2009 13:03

Вижте гледам че тук не излизат бутони за добавяне на нова тема и нов отговор , а също така и за цитат и редакция на мнение. Влезте в папката на темата/images/ и там трябва да име една папка с име EN преименувайте я на BG и всичко ще се появи , така е грозно.

д-р Цончев

Re: Да го оправите

Мнение от д-р Цончев » 21 юли 2009 19:31

Моля, пуснете същото съобщение на ЛС на admin.

Потребителски аватар
blader

Re: Да го оправите

Мнение от blader » 29 юли 2009 21:41

Аз съм на мнение, че това ще бъде грешка. Веднага ще изложа доводите си.

1. Във форума в момента има всякакви images, които служат като реклама, емотикони, хедъри и други.
2. Във форума влизат хора от различни точки на света - Англия, Тайланд и тн... Те имат различна интернет скорост и различна връзка. Това че 90% от потребителите зареждат качествено форума, не значи, че при другите 10% ще е така. ;) Когато хората започнат да зареждат бавно форума, да се бавят с постването, защото има редица images, които трябва да зареждат, ще им писне и ще се откажат от консултацията си тук, което в едни случаи може да е много добре и полезно. ;)
3. Не виждам смисъл от тези бутони. С текст си е по-добре. Аз лично много се улеснявам... особено както зареждам форума от мобилния си апарат, не искам да ви казвам какво се случва от картинките там - чорба с кисело зеле и люти чушки... Ами хората, които влизат в интернет през малки, например 11'' монитори? ;)
За всичко трябва да се мисли. Това са ми причините, поради които смятам, че тази идея не трябва да минава на "второ четене". Нищо лично към потребителя, който е дал предложението. :)
д-р Стефанов

Отговори

Върни се в “Коментари, идеи, препоръки”