ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Честата консумация на леща регулира кръвното налягане
Бебетата учат лексика от бащите си
Няколко прости съвета за храненето

Да го оправите

Място за Вашите мнения, предложения и препоръки за сайта

Модератори: админ, консултанти, Приятели

krasimir92

Да го оправите

Мнение от krasimir92 » 20 юли 2009 13:03

Вижте гледам че тук не излизат бутони за добавяне на нова тема и нов отговор , а също така и за цитат и редакция на мнение. Влезте в папката на темата/images/ и там трябва да име една папка с име EN преименувайте я на BG и всичко ще се появи , така е грозно.

д-р Цончев

Re: Да го оправите

Мнение от д-р Цончев » 21 юли 2009 19:31

Моля, пуснете същото съобщение на ЛС на admin.

Потребителски аватар
blader

Re: Да го оправите

Мнение от blader » 29 юли 2009 21:41

Аз съм на мнение, че това ще бъде грешка. Веднага ще изложа доводите си.

1. Във форума в момента има всякакви images, които служат като реклама, емотикони, хедъри и други.
2. Във форума влизат хора от различни точки на света - Англия, Тайланд и тн... Те имат различна интернет скорост и различна връзка. Това че 90% от потребителите зареждат качествено форума, не значи, че при другите 10% ще е така. ;) Когато хората започнат да зареждат бавно форума, да се бавят с постването, защото има редица images, които трябва да зареждат, ще им писне и ще се откажат от консултацията си тук, което в едни случаи може да е много добре и полезно. ;)
3. Не виждам смисъл от тези бутони. С текст си е по-добре. Аз лично много се улеснявам... особено както зареждам форума от мобилния си апарат, не искам да ви казвам какво се случва от картинките там - чорба с кисело зеле и люти чушки... Ами хората, които влизат в интернет през малки, например 11'' монитори? ;)
За всичко трябва да се мисли. Това са ми причините, поради които смятам, че тази идея не трябва да минава на "второ четене". Нищо лично към потребителя, който е дал предложението. :)
д-р Стефанов

Отговори

Върни се в “Коментари, идеи, препоръки”