ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Храненето като източник на повече допамин
Удобна е, но носи и рискове за здравето
Кой е най-чувствителният орган?

Нощно изпотяване

Модератори: админ, консултанти

peci8508

Нощно изпотяване

Мнение от peci8508 » 12 фев 2018 17:15

Здравейте,на 32год. съм.Имам проблем.От месец и половина имам всяка нощ изпотяване.Събуждам се мокра около врата,гърба,гърдите и главата.През деня също се потя но е малко,потя се под мишниците и започва да мирише на лошо.Да уточня че от 2 месеца пия антидепресант Велаксин.Говорих с докторката дали не е от депресанта,но тя ми каза че не възможно да е от него.Дайте съвет от какво може да е това изпотяване.Дали е нещо по сериозно,като например някой вид рак.Притеснявам се.Помогнете със съвет.Благодаря предварително.

Forum admin

Re: Нощно изпотяване

Мнение от Forum admin » 12 фев 2018 19:03

Дали пък не е хормонално? Щитовидната жлеза е хубаво да си прегледате. Поискайте направление за ендокринолог. Трябва да започнете от някъде. Някои антидепресанти също влияят на нощното изпотяване, но щом неврологът казва, че не е от тях, търсете причината другаде.
Ако искаш да узнаеш бъдещето - изследвай миналото!

peci8508

Re: Нощно изпотяване

Мнение от peci8508 » 13 фев 2018 11:48

Здравейте,януари месец ходих на преглед на щетовидната жлеза,защото имам киста около 4мм.там няма нищо-кистата не се е увеличила и хормоните ми са в нормата.Пълна кръвна картина и урина си правих също преди месец.Всички показатели са в нормите.Аз смятам че не е от нея това нощно изпотяване.Постоянно си мисля за по сериозни болести.Смятам тези дни да посетя личната си докторка за консултация.

Отговори

Върни се в “Щитовидна жлеза. Базедова болест. Тиреотоксикоза. Тироидити”