ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Ето кои са подходящите грижи за кожата.
Превантивното средство е почти готово за пускане на пазара
Може ли един размер да пасне на всички мъже?
Лесноусвоимата захар е любима храна на раковите клетки.

Моля за съвети !

Набиране на дарения, благотворителна дейност, взаимопомощ.

Модератор: Приятели

Ivo.k97

Моля за съвети !

Мнение от Ivo.k97 » 27 апр 2017 20:12

Здравейте. Момче на 20 години съм, студент във София. От известно време имам проблем, който не успявам да реша. Преди 3 - 4 месеца имах едно постоянно замайване. Не бих казал световъртеж, по-скоро лека замаяност, която си беше постоянно. Първоначално не обърнах внимание, но проблема започна да се засилва. Един ден се бях позамаел доста и отворих да видя в интернет какво пише, естествено се поизплаших от коментарите. Отидох до една мед. сестра да ми измери кръвното и беше малко високо - 134 на 84. Така, реших че нещо съм се понатоварил психически и няколко дни пих валидол. Мина известно време , тренирах си редовно фитнес и сякъш позабравих за проблема. След няколко седмици обаче , отново усетих по-силна замаяност. Дори не мога да го опиша. Нещо като състояние след изпити 1, 2 водки. На моменти имах чувството, че губя представа за реалност и съм във някакъв филм. Не ми е било толкова замаяно, че да усетя че мога да припадна, но си беше неприятно. Тогава реших да ида на лекар. Направиха ми кардиограма и ПКК, при което бях напълно здрав. Изобщо нямаше никакъв проблем. Явно било на психическа основа. Интересно за мен, тъй като винаги съм бил стабилен и тогава не съм имал проблеми, нито съм бил в нервно състояние. Казах си, че просто ще мине и няма какво да го мисля. Така мина още 1 месец, на моменти си се чувствах добре, но на моменти пак си бях леко замаян. Много странно. Понеже съм имал проблеми с ушите, често са се възпалявали, днес сутринта ми се запуши едното ухо. При което бях на лекции и усетих силна замаяност. Та в момента си мисля дали може да имам проблем със вътрешното ухо ? Споделете мнения, че искам да взема най-доброто решение и да съм сигурен какво има. Също така ми казаха, че може да е някакъв проблем с очите и от там да съм така. Не знам и аз , доста странна ситуация. Психически се чувствам добре. Не съм изнервен или под стрес. Съшо така нямам никакви други симптоми като гадене , отпадналост или нещо подобно. Абсолютно нищо освен това замайване, което е почти постоянно и на моменти се засилва, на моменти е по-слабо. Ще се радвам да чуя мнения и ще съм благодарен на вашата помощ.

д-р Цончев

Re: Моля за съвети !

Мнение от д-р Цончев » 30 апр 2017 19:27

Можете да пробвате да посетите отоневролог, да направи необходимите проби за да установи какъв е този световъртеж и замайване.

Отговори

Върни се в “Зов за помощ!”