ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Кръвен тест показва дали е преборен окончателно
Пийте чай от джинджифил
Формула дава резултата според пол, ръст, тегло и възраст

Моля помогнете

Набиране на дарения, благотворителна дейност, взаимопомощ.

Модератор: Приятели

Bonezay49999

Моля помогнете

Мнение от Bonezay49999 » 24 апр 2017 16:47

Здравейте.Аз съм момче на 15 години и на последък ми се случва нещо странно.Преди един месец при мен доиде приятел с молба да подредя неговото кубче на Рубик и тъй като аз си мислех е мога и е много лесно ведна се захванах със задачата.Мислих,мислих но накрая нищо не успях да направя.В първите три дни,докато се занимавах с играчка, нямах никакви проблеми,но на четвъртият ден,когато си легнах в главата ми беше единствено едно кубче,което се реди а това не ми позволяваше да заспя и поради причината че не заспах първия ден в мен се прокрадна страхът че няма да помга вече да заспя.Така беше в продължение на една седмица (почти пълно безсъние) лягах си в 22 и не заспивах до 00 или 01.С течение та обстоятелстватй ми се появи и така наречената Дереализация,но с нея се справих бавно и полека като пиех чай от жълт кантарион.По времето на периода на дереализацията загубих изцяло чувството си за смях и всичко беше тъга,цялото ми ежедневие беше сиво,а психологът при които ходих предположи че имам лека депреси и все пак не ми предписа нищо.На последно време обаче съм забелязал че ако не си легна в 2 ило 3 часа не мога да заспя по никакъв начин.Докато се мъча да заспя се въртя,потя се от притеснение и страх че няма да заспя,усещам как тялото ми пулсира и как сърцето ми бие.От 7 дни пия чай от Лаика и приемам хапчета Алопа но не ми помагат особенно.Моля кажете какво да правя и дали се лекува това безсъние?

markuch111

Re: Моля помогнете

Мнение от markuch111 » 03 май 2017 00:07

Отделните малки кубчета от кубчето на Рубик се вадят с нож и си ги подреждаш както искаш за секунди... :mrgreen:
За безсънието пробвай топли вани преди лягане,чай от маточина,както и една нощ да прескочиш да спиш.Една,максимум две бири вечер също вършат работа.Но бирата не всяка вечер...

Отговори

Върни се в “Зов за помощ!”