ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Токов удар може да наруши дишането и сърдечната дейност
Теломерите определят темпа на стареене
Дефицитът на магнезий често води до безсъние

Притеснения за ХИВ

Набиране на дарения, благотворителна дейност, взаимопомощ.

Модератор: Приятели

Mitkobg

Притеснения за ХИВ

Мнение от Mitkobg » 07 мар 2016 08:33

Здравейте , направих голяма глупост като ходих при лека жена. Бях с презарватив но въпреки това ме притеснява да не ми е лепнала ХИВ , защото имах малка рана ма пръста която стана след като махнах кожичката на следващия ден вече имаше коричка като бях при тази жена. Дали може пт там да влезне ? Минаха почти 5 седмици нямам синтомите на остра монуклеоза само преди няколко дена намерих нещо във врата не знам дали е линф . Не е видимо подуто и се намира малко над адамовата ябълка леко вдясно. Дали е възможно да е мускол това защото от другата страна на същото място е почти същото. Ако има начин да кача снимка да ви покажа къде точно се намира. Моля за отговори защото съм силно притеснен.

д-р Цончев

Re: Притеснения за ХИВ

Мнение от д-р Цончев » 08 мар 2016 21:38

Според описанието не виждам повод за притеснение.

Nelogi4na

Re: Притеснения за ХИВ

Мнение от Nelogi4na » 18 мар 2016 04:41

Щом върху раната е имало коричка не е страшно. Даже веднага след спиране на кървенето върху раната се появява една тънка ципа, през която ХИВ не може да проникне. Щом си бил с презерватив няма от какво да се шашкаш, всичко е наред.
Ако някой ме харесва, определено знае защо. Ако някой не ме харесва, със сигурност не знае причината, но ако все пак я знае тя задължително не е свързана с мен :)
МЕРИ

Отговори

Върни се в “Зов за помощ!”