ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Най-силно засегнати са раменният и тазовият пояс
Възникване, симптоми и диагностика на астроцитома на малкия мозък
Какво ни предлага естетичната дерматология за бързо постигане ...
Дефицитът на магнезий често води до безсъние

Притеснения за ХИВ

Набиране на дарения, благотворителна дейност, взаимопомощ.

Модератор: Приятели

Mitkobg

Притеснения за ХИВ

Мнение от Mitkobg » 07 мар 2016 08:33

Здравейте , направих голяма глупост като ходих при лека жена. Бях с презарватив но въпреки това ме притеснява да не ми е лепнала ХИВ , защото имах малка рана ма пръста която стана след като махнах кожичката на следващия ден вече имаше коричка като бях при тази жена. Дали може пт там да влезне ? Минаха почти 5 седмици нямам синтомите на остра монуклеоза само преди няколко дена намерих нещо във врата не знам дали е линф . Не е видимо подуто и се намира малко над адамовата ябълка леко вдясно. Дали е възможно да е мускол това защото от другата страна на същото място е почти същото. Ако има начин да кача снимка да ви покажа къде точно се намира. Моля за отговори защото съм силно притеснен.

д-р Цончев

Re: Притеснения за ХИВ

Мнение от д-р Цончев » 08 мар 2016 21:38

Според описанието не виждам повод за притеснение.

Nelogi4na

Re: Притеснения за ХИВ

Мнение от Nelogi4na » 18 мар 2016 04:41

Щом върху раната е имало коричка не е страшно. Даже веднага след спиране на кървенето върху раната се появява една тънка ципа, през която ХИВ не може да проникне. Щом си бил с презерватив няма от какво да се шашкаш, всичко е наред.
Ако някой ме харесва, определено знае защо. Ако някой не ме харесва, със сигурност не знае причината, но ако все пак я знае тя задължително не е свързана с мен :)
МЕРИ

Отговори

Върни се в “Зов за помощ!”