ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Рядкото заболяване се проявява веднага след раждането
Бактериите не получават шанс да развият резистентност
Какво е разумно да очакваме от тях?
Плевралният излив може да е причина за задух

Очен проблем

Набиране на дарения, благотворителна дейност, взаимопомощ.

Модератор: Приятели

ying yang 11

Очен проблем

Мнение от ying yang 11 » 18 яну 2016 12:04

Добър ден на всички.Надявам се,че тук мога да получа съвет.И така преди 1 месец и 1 седмица бях ударен с юмрук в дясното око,удара ми причини хемофталм който бавно се резорбира.Също и травматична ретинопатия и оток на макулата.Зрението не ми се подобрява и ми правиха снимка с компютърен томограф и там доктора видя,че се образува цикатрикс който е в средата на ретината или макулата и ми каза,че това състояние не се лекува и зрението може да ми остане в това състояние.Правиха ми изследване с Голдман и проблем с периферията на ретината за сега няма.Моля за съвет да потърся ли мнение от по голям специалист за моя проблем и да ми препоръчате някой който да практикува в София.Хубав ден.

д-р Цончев

Re: Очен проблем

Мнение от д-р Цончев » 18 яну 2016 19:40

Къде сте се изследвали до сега?

ying yang 11

Мнение от ying yang 11 » 18 яну 2016 19:57

д-р Цончев написа:Къде сте се изследвали до сега?
Бях на лечение в Перник и след като бях изписан отидох на преглед в клиника Зора,там ми казаха диагнозата.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 23 яну 2016 17:12

ying yang 11

Мнение от ying yang 11 » 23 яну 2016 21:11

Добър вечер.Благодаря ви д-р Цончев за информацията,но аз вече си записах час при доц Мишева за консултация относно моя проблем.Хубава вечер.

ying yang 11

Мнение от ying yang 11 » 05 фев 2016 20:08

Добър вечер.След прегледа при Доц.Мишева се оказа,че има загинали клетки и от там зрителната острота не може да се възвърне а и също разкъсване на хориоидеята.И няма лечение дори и оперативно.И на другото око ми направи преглед и там откри ретиносхиза и каза,че трябва да се наблюдава и това око,и ми каза,че трябва да избягвам да вдигам тежести.Може ли някой да ми каже повече за диагнозата ретиносхиза и също какво представлява разкъсване на хориоидеята и има ли шанс за някакво лечение?

Отговори

Върни се в “Зов за помощ!”