ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Пийте чай от джинджифил
Хората на 90 - 102 са по-щастливи от 51 – 74-годишните
Преувеличават ли мъжете в страданията си
Формула дава резултата според пол, ръст, тегло и възраст

дали не съм се заразил от спин

Набиране на дарения, благотворителна дейност, взаимопомощ.

Модератор: Приятели

въпрос1312

дали не съм се заразил от спин

Мнение от въпрос1312 » 19 дек 2015 03:19

значи збихме се със батко ми които е по голям със 11 години и аз имах рани по рацете и тои имаше по лицето цялия бях във неговата кръв и не знам дали има спин ама ако има аз ще си опропастят живота да се заразя толкова млад а тои се оплакваше от сърцебиене и подобни аз съм на 17 даже не съм имал полов живот моля вис :|се помогнете ми да не стане нещо както имуната ми система е слаба не знам моля ви се не искам да си отида твърде млад зарати тъпия си брад

д-р Цончев

Re: дали не съм се заразил от спин

Мнение от д-р Цончев » 19 дек 2015 21:08

малка е вероятността... по тази логика всички агитки трябваше да са инфектирани...

въпрос1312

Мнение от въпрос1312 » 20 дек 2015 21:24

днеска минах покрай една котка която се държеше много страно ама аз я пипнах а нали викам че имам рани страх ме да не ме хване бяс защото аз я бутах хвърлях камък малак да я сплаша тя не мърдаше само ме гледаше много лошо и преди да и хвърля камък нито мърда и гледаше много страшно после като се прибрах измих си ръцете със течен сапун няколко пъти и после раните ги намазах със ЙОДОВА ТИНКТУРА 5% няколко пъти след всяко миене минавам със ЙОДОВА ТИНКТУРА 5% страх ме и ето снимка на котката седи само така и каквото и да правя
http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?i ... 35778r.jpg

Forum admin

Мнение от Forum admin » 21 дек 2015 12:29

Здравейте,
Вероятно Ви е гледала странно поради неадекватното ви поведение. Ако е свикнала с хора и знае, че хората са добри, то тя вижда във Вашето действие нещо странно, различно и вероятно се е стъписала и не е знаела да прави. Затова е стояла неподвижно и Ви е гледала по такъв начин.
За да хванете бяс, котката трябва да е бясна, а не да Ви дава да я галите. Тя непременно ще Ви нападне и за да се заразите трябва да сте ухапан силно от нея. Бясът се съдържа в голяма концентрация в слюнката на животните.
Ако искаш да узнаеш бъдещето - изследвай миналото!

въпрос1312

Мнение от въпрос1312 » 21 дек 2015 14:31

здравей а тая котка преди това пак бях я срещнал до на баба ми блока и дебнеше хората мене ме клъвна по крака със лапа ли ама не усетих дали ме одраскала без нищо да и правя минавам си съвсем нормално и се засили към мен и ме клъвна със лапа после я загледах видях че дебне и останалите хора гледам си краката не видях рана само видях леко одраскано нали знаете че бяс е много коварна инфекциозна болест във нашия град не бият ваксини за бяс на които си искат трябва да се докаже че котката е била бясна и такива глупости днеска мислех да викам ветеринар да я погледне тая кота ама я нямаше обиколих три съседни блока нямаше я и не знам какво да правя искам да знам какво да правя а една ваксина от тези причиняват много не желани последици като енцефалит и подобни ако ми помогнеш ще ти бъда благодарен колкото по рано се сложи тая инжекция толкова по добре не ми се умира се още млад съм ще чакам вашия отговор със голямо нетърпение

Отговори

Върни се в “Зов за помощ!”