ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Най-силно засегнати са раменният и тазовият пояс
Възникване, симптоми и диагностика на астроцитома на малкия мозък
Какво ни предлага естетичната дерматология за бързо постигане ...
Дефицитът на магнезий често води до безсъние

дали не съм се заразил

Набиране на дарения, благотворителна дейност, взаимопомощ.

Модератор: Приятели

въпрос1312

дали не съм се заразил

Мнение от въпрос1312 » 12 дек 2015 23:36

днеска ядох телешки суджук и ме страх дали не съм се заразил със антракс аз съм голяма паника ама както и да е важното е да не съм се заразил този суджук боли ме стомах имам температура 37.3 моля помогнете :?: :?: :shock:

д-р Цончев

Re: дали не съм се заразил

Мнение от д-р Цончев » 13 дек 2015 20:55

Защо пък точно с антракс?

въпрос1312

Мнение от въпрос1312 » 13 дек 2015 21:58

температура 37.3 от 1 2 дена болки във стомаха диария а преди това имах и запек много голям някъде 8 дена какво ли не направих нищо не помогна бяха ме стреснали дали нямам преплитане на червата а сега ме страх дали нямам перитонит защото не си въобразявам боли ме стомах гади ми се и искам да знам от какво се дължи някои викат че не ям как да не ям аз ям стабилно сега мие подут стомаха чувствам го твърд глава ме боли и зрението ми се замъглява ще ви бъда много благодарен да ми помогнете да знам към какво да се обърна да не стане авария някоя :?: :?: :?:

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 15 дек 2015 16:47

Възможно е да се касае за вироза, сезонът е такъв, но не виждам нещо което да свържа със заболяванията, които изреждате.

въпрос1312

Мнение от въпрос1312 » 16 дек 2015 15:48

мерси д-р Цончев извинявам се за моите налудничави приказки да ви попитам глава ме боли от 4 5 дена и чувствам тежест във челото и слепоочието и имам чувство че нещо ми стиска учите не мога да го опиша ако може да ми помогнете да ми кажете от какво може да се дължи не вярвам да е от недоспиване защото спя по 9 10 часа даже и повече ама да се върна към въпроса понякога и цялата глава не е болка а е нещо като напрегнатост понякога имам силни болки които изведнъж почват и спират за 3 4 часа понякога продължава за няколко минути това е само че усещам напрежение във слепоочието и не мога да го търпя :?: :oops:

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 18 дек 2015 09:59

Няма как да отговоря на такъв въпрос. Посетете на първо време личния лекар за да прецени състоянието.

Отговори

Върни се в “Зов за помощ!”