ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Риби в депресия помагат за разработване на антидепресанти
Мнението е на експерти по въпросите на грипа
Ето кои са подходящите грижи за кожата.
Може ли един размер да пасне на всички мъже?

имам болки във главата:?:

Набиране на дарения, благотворителна дейност, взаимопомощ.

Модератор: Приятели

fantagiro

Re: имам болки във главата:?:

Мнение от fantagiro » 02 ное 2015 13:50

Ако решиш сам... чети внимателно упътванията. Аз ще трябва да си назнача две, три възможни диагнози и да се лекувам според тях. Да започна да водя дневници на децата... и т.н. А това трябваше да е работа на лекаря. да съобразява с какво ли не. Между другото, всички мъже да се чувствате поздравени с коя да е песен на Хиподил. :P
Пушенето в умерено количество е полезно. :P

miro5235345

Мнение от miro5235345 » 02 ное 2015 14:28

дати кажа често мен ме страх да не ми се случи нещо и винаги се питам дали има живот след смърта или не или просто заспиваме вечен сън без да помним или да мислим нещо това се питам защото госпожата ми по психология ми каза човека е като ябълката хапнеш колкото хапнеш като я оставиш тя изгнива и става на пепел не се сещам много добре и вика човек се ражда и умира и не отива никъде освен във земята

miro5235345

Мнение от miro5235345 » 02 ное 2015 14:32

според мен има живот след смъртта ама никои не сее върнал че да каже аз съм вярващ и знам че има бог ама се питам дали има живот след смъртта

fantagiro

Мнение от fantagiro » 02 ное 2015 14:48

:P За психотерапия си. ПР. Ако не си изведеш извод от моите грешки, може да ме последваш. Предполагам, че ако имаше бяс, вече не трябваше да можеш да пишеш, така че...
Вземай някакви витамини. Отваряш си, четеш си, купуваш си и пиеш.Или ходиш при джи пи да ти изпише, ако му имаш доверие.
А аз стигнах до тези заключения:
Най - важно е да разбереш значението на думичките емоционална интелигентност. И също как да действаш така, че да се чувстваш добре без да си наранил особено никой. В моя случай, обикновено се изнасям там, от където не ми изнася, само че ситуацията на мене ми е особена.
Кои са най - важните личности в живота ти...
Не съм много сигурна дали едногодишното ми странстване в интернет и представите как бих се чувствала ако направя действия, за да се случи това или онова са точно части от психотерапията, но мисля че да.
Според мен Исус Христос и такива като него са били просто мъдри хора, които са се опитвали да измислят "формула за щастие". Освен това някои цифри в библията са всъщност мерни единици. Едно време е имало гонения срещу хората на науката, включително изследващите трупове... Потърси и виж кой беше открил, че земята е кръгла и какво се е случвало на другите, които са твърдели това едно време.
Исус Христос според моите символични изследвания е бил извънбрачен син на някой фараон.
Четейки някоя от библиите, които ми бяха под ръка, установих, че в нея са описани чисто и просто всички избори за живот, които може да направи човек - от аскетизъм, до брак, включително пише, че мъжът трябва да уважава родителите, но е свободен да последва жена си. (Хахха, да бях я прочела, да бях я дала на мъжа си.)
Прочети темата Анхедохия.
Значи, прераждане има, но ако ти го обясня, трябва да превключа на паразитната теория. :P
Дет се вика, в канализацията ми всекидневно отива част от мен, така че може вече и цвете да е цъфнало някъде. :P
Хубаво е да се съсредоточиш над днешния ден, обаче на мен това ми беше разправяно още преди години, често и в книги съм чела, за да мога долу - горе да го спазвам сега.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 02 ное 2015 14:58

Освен това, имаше някакви догатки, че библейските събития се разиграли в Черно море, за което се считало, че едно време било голямо езеро.
Мисля, че намерените първобитни канализации са от преди две хиляди години, с което става възможно водата да се отдръпне и в последствие да се пусне отново. Дори битката при Върбишкия проход по спомени е била увенчана с успех за малобройната българска армия, поради някакви хитри маневри, с които вражеската армия била заклещена в прохода. А това пък наподобява библейското отдръпване на водата... :P
Джизъс е бил хитър българин. :P

fantagiro

Мнение от fantagiro » 02 ное 2015 15:05

И макар че в битката при Върбишкия проход не става въпрос за удавяне на войници, а за приклещване с дърва, както си спомних сега... не е невъзможно и другото, ако някога Черно море е било езеро.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 02 ное 2015 15:29

Ако се водя по разни рисунки, филми и прочие... Исус Христос е бил със сини очи и руса коса, докато Дева Мария с черни очи и коса... Откъдето следва, че някой славянин, доколкото може да се доверя на някакви исторически факти, че са били руси със сини очи, е бил със забранена жена с кафеви очи и коса, от което се е родил Исус Христос и... историята си я знаете. :P

fantagiro

Мнение от fantagiro » 02 ное 2015 16:30

В някои религии водещ бил матриархата - тоест жената управлявала, в други - мъжът. Религията е средство за управление на хората.
Не че в библията няма хубави работи, но...
Седни и си я прочети. И сам си направи изводите. Нечетенето на библията е голяма грешка за един вярващ българин, защото като цяло съветите, поне тези, до които съм стигнала да чета аз, не са никак лоши. В края на библията според изследвали я, са описани чисто и просто природни явления. Като се има предвид, че когато си в психоза всяко съвпадение те сдухва...
Като се има предвид, че аз самата можех до известна степен да предвиждам времето в кварталчето, след само двугодишно наблюдение... :P
Исус Христос явно е предвиждал по същия начин, без да съзнава собствената интелигентност и наблюдателност или съзнавайки и използвайки, за да властва и заблуждава хората в паранормални способности.
Не си ли гледал някакво детско, в което някакво дете беше много начетено и знаеше кога ще се случва слънчево затъмнение, та беше ошашкало някакво племе?
При условие, че в 21 век, я, Фантагиро, която не можеше да се нарече глупаво дете, бях жертва на секта, вие давате ли си сметка за какви шарлатании е ставало едно време?
Ей, така, след като си направите изводите сами и изключите зачеването от светия дух.
Много по - лесно се управлява някой, който вярва в управляващия, че е богопомазан.
Това не е невъзможно да се случи там, където липсва информация.... при все, че се случва и тук, където има излишество от инфо.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 03 ное 2015 17:42

miro5235345 написа:здравейте аз съм на 17 години и от 3 дена имам болки във главата първоначално не беше болка а нещо като изтръпване после почна да ме боли много глава отделно че като си легна се събуждам и не знам какво става със мене чувствам се че мозъка ми се подува и се чувствам объркан сега болката е отзад зад тила вдигам температура 37.2 или 37.5 различно понякога е нормална имам чувството че нещо ще ми стане дали може нещо със по старата ми тема за бяс да имам вече защото ми се пълни устата със слюнка не си измислям наистина ме боли глава и се чувствам объркан никои не ме разбира ако може някои да ми помогне ще му бъда благодарен изтраях ме да не умра? :?: :?: :?:
Почети за скорбут. След това за артеросклероза. Това тук е нещо като начало на психотерапията ти. Да беше ми дал на мене някой диагноза: скорбут, а не да се излиза с идеята, че тези психични състояния не били изследвани напълно. Според уикипедия, причината за скорбута е изследвана и намерена още 18 век. Шест години си търся решение на психичните проблеми. Защо никой не ми каза за "скорбут"? Или артеросклероза? Бях наплашена с Карлуково дори. А е ставало въпрос за семейни проблеми и начална диагноза скорбут.
Защо никой не наплаши мъжа ми с артеросклероза например? Мъжът ми не знае, или поне не ми е казвал, какво може да се крие зад постоянното му разстройство едно време. А има операция на апандисита.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 03 ное 2015 17:47

Бъди умерен във всичко... Алкохолът, цигарите, стреса, храна, бедна на витамини са основните причини за скорбут.
От тук следва дори да пиеш, да си правиш почивки с дни, в които да няма никакъв алкохол.
Най - общо казано баланс между полезно - вредно.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 04 ное 2015 10:54

Освен това пропуснах да ти съобщя, че хора, които нито пият, нито пушат пак боледуват. И мисля, че причината за това може да се търси още в начина на захранването им като малки.
На тебе ти е важно единствено да разбереш себе си, емоциите си и т.н. Това става най-лесно с терапевт. Книги източни за себепознание - твърдо не. Всъщност в библията има достатъчно мъдрости. Изключвайки "вълшебната" част.
Ако ти се мъдрее.
Анатомията на човека ти е нужно да знаеш също.. разъждавайки над откритията за човешкия мозък, тяло, аз за себе си направих изводи, че всичко, когато е умерено, тоест в "граници" с психоложки термини, не вреди.
Или вреди малко.
Запиши едно бойно източно изкуство, за да подсилиш физиката си.
За психиката - трябва да познаваш емоциите си. "Емоционална интелигентност".
Ако някога отиваш на психотерапевт... тия без божествени отклонения за мен продължават да са единствено решение на психичните отклонения.
До преди две години вярвах - на периоди - ту вярвах, ту не, но предимно бях вярваща.
Така се бях окопирала в "знаци", не минаваше час, в който да не "гадая бъдещето" по тоя или оня знак, който си бях измислила точно като малко дете.
Поради тази причина, ако имаш някакви пси отклонения, липсата на вяра в бог, ще ти помогне да си изчистиш съзнанието от подобни знаци и да се научиш да разчиташ на себе си, на приятели.
Задълбочените разсъждения над "дали пък енергията на тялото не отива някъде" ти трябват само ако ще работиш в изследователския център с колайдера, в който се изследват черните дупки. Иначе излишно ще си губиш времето с разсъждения в тази насока, вместо да се насочиш към това с какво ще се занимаваш като станеш голям.
Понеже си на 17, можеш да завършиш психология, след това да специализираш психотерапия и нещо толкова хубаво да ти стане професия.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 04 ное 2015 11:11

Освен това да не си стъпал на психиатър по никакъв повод, или ако ти се наложи за тези работи по - добре не говори там. Това са мисли и подлежат на промяна. Обаче веднъж шътнат ли ти диагноза "шизофрения", цял живот ще си я влачиш и ще се срамуваш от несъществуваща болест.
Затова мани тоя бяс, ако си бил с бяс, да беше заминал вече отвъд.
Иначе като чета симптомите като че ли всички над определена възраст сме с нюансите на бяс?
:P

Отговори

Върни се в “Зов за помощ!”