Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Как най-ефикасно да се справим с малките наранявания?
Които невинаги разпознаваме и тълкуваме правилно
Целта е да се възстанови потокът на енергията Чи
Малко практични препоръки за щастие
реклама

PODUVANE NA STOMAHA I KOREMA

Набиране на дарения, благотворителна дейност, взаимопомощ.

Модератор: Приятели

PODUVANE NA STOMAHA I KOREMA

Мнениеот met49 » 28 Дек 2009 02:37

NA 59 GOD.SAM OT MESEC ZAPO4NA DA MI SE PODUVA STOMAHA,NE MI STIGA VAZDUH,PO CELI NOSTI NE SPA.LEKUVASTIA MI LEKAR KARDEOLOG MI NAZNA4I FURANTRIL,STIGNAH DOZA OT2+2 TABLETKI I PAK NISTO PROBLEMA SI STOI.TRIABVA DA OTBELEGA,4E SAM PREKARAL INFARKT PREDI 25 god.,do skoro pieh beta bloker SOTAGAMA,NASKORO GO SMENIH S KORDARON,IOT DVATA PREPARATA SE ZADUSHAVAM,SASTO TAKA SAM I DIABETIK NA INSULIN,MNOGO VI MOLIA DA MI POMOGNETE TAI KATO MOIA KARDIOLOG VDIGA RACE.O4AKVAM SPASENIE...
met49

Re: PODUVANE NA STOMAHA I KOREMA

Мнениеот tonypetroff » 28 Дек 2009 09:01

Господине аз също се подувам само че от 20 години,и до сега не са ми поставили диагноза.Моя съвет е да не взимате никакви хапчета без поставена диагноза.
tonypetroff

Re: PODUVANE NA STOMAHA I KOREMA

Мнениеот cveteto70 » 28 Дек 2009 12:48

аз също съм с диабет от 6 години и от 2 години получих подуване и разстройство на стомаха.никой ли лекар досега не ви е казвал че подуването идва от това че е болен панкреаса.все пак той учства в разграждането на храната.така че е напълно нормално да имате подуване.трябва да пазите строга диета.правена ли ви е фиброгастроскопия.каква захар поддържате.за проблемите при сърцето поддържайте връзка с вашия кардиолог.диабета е такава болест че разрушава целия ти организъм включително и сърцето.
cveteto70

Назад към Зов за помощ!