Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Безпокойството крие същата опасност
Виновни са високорисковите щамове на HPV
Хапче стимулира отделянето на специфични биомаркери
Хранителните вещества не могат да се усвоят
реклама

Виене на свят

Модератор: консултанти

Виене на свят

Мнениеот AzAzAz » 27 Ное 2008 17:59

Здравейте. Аз съм на 22 години. Имам Шоерман, сколиоза и дископатия. Преди година получих изтръпване на кутрето и безименния на лявата ръка, правиха ми рентген на шията и се оказа, че имам права шия и се пристискал някакъв нерв. Предписаха ми миогама и се оправих. Преди 4-5 дни обаче получих световъртеж, но не постоянен, а само като си въртя главата наляво и надясно. Отидох при личната и тя ми предписа бетасерк и диагнозата й беше вестибулопатия. На другия ден световъртежът изчезна, но вдигнах лека температура 37.3 придружена с често уриниране. Отидох пак при нея и ми каза, че вероятно е цистит и ми изписа Ципрофлоксацин. Написа ми направление за изследване на кръв и урина + глюкоза, за което мога да отида чак утре, тъй като бях неразположена. Тъй като доста се притесних вчера посетих и невролог във ВМА. Неговата диагноза също беше вестибулопатия като каза, че най-вероятно е от преумора и прекалено седене пред компютър или отново се притиска някакъв нерв от врата и дори, че няма нужда от кръвни изследвания, но ако искам може да си направя за да се види как е хемоглобинът. Днес обаче усетих леко изтръпване на ръката и краката, което ми мина след около половин час. Звъннах отново на невролога и той ми каза да си продължа лечението и че няма нищо притеснително. Вчера също вдигнах много лека температура - 37 градуса, но след час някъде се оправих. Нямам гадене, повръщане, главоболие, но съм леко замаяна. Вие как мислите? Има ли нещо, за което да се притеснявам?
AzAzAz

Re: Виене на свят

Мнениеот Д-р Руйчев » 29 Ное 2008 20:34

Почнат ли да Ви лепят много диагнози или е нещо сериозно - дано да не е МС - някога говорили ли са Ви за демиелинизация на нервни пътища? Имате ли ЯМР? Или е нещо съвсем друго, непознато за официалната медицина. Честно казано сега се регистрирах, по молба на мои бивши пациенти, защото сте твърде млади за толкова симптоми - Вие лично и много от пишещите тук. В източната медицина много от тези симптоми биха ги групирали по друг начин. Вижете поста НОВОСТ - СПЕЦИАЛНОСТ ЛЕЧЕНИЕ НА БОЛКАТА и ако желаете, потърсете ме за консултация. Успех и ЗДРАВЕ! Д-р Руйчев
Д-р Руйчев

Re: Виене на свят

Мнениеот AzAzAz » 29 Ное 2008 23:57

Направих си кръвни изследвания и урина. Кръвните изследвания са идеални, но цистита се потвърди. Спрях да вдигам температура. Днес посетих друг невролог, който ми видя рентгеновата снимка на шията и каза, че проблемът бил от там и трябва да ходя на физиотерапия. В понеделник ще отида и на трети невролог да видим той какво ще каже...
AzAzAz

Назад към Дискова херния. Дископатия. Болки в гърба, кръста и шията