Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Това твърдят канадски учени
У нас около 600 души страдат от това заболяване
Над 12 000 момичета вече имат пълната ваксинация
реклама

Виене на свят

Модератор: консултанти

Виене на свят

Мнениеот AzAzAz » 27 Ное 2008 17:59

Здравейте. Аз съм на 22 години. Имам Шоерман, сколиоза и дископатия. Преди година получих изтръпване на кутрето и безименния на лявата ръка, правиха ми рентген на шията и се оказа, че имам права шия и се пристискал някакъв нерв. Предписаха ми миогама и се оправих. Преди 4-5 дни обаче получих световъртеж, но не постоянен, а само като си въртя главата наляво и надясно. Отидох при личната и тя ми предписа бетасерк и диагнозата й беше вестибулопатия. На другия ден световъртежът изчезна, но вдигнах лека температура 37.3 придружена с често уриниране. Отидох пак при нея и ми каза, че вероятно е цистит и ми изписа Ципрофлоксацин. Написа ми направление за изследване на кръв и урина + глюкоза, за което мога да отида чак утре, тъй като бях неразположена. Тъй като доста се притесних вчера посетих и невролог във ВМА. Неговата диагноза също беше вестибулопатия като каза, че най-вероятно е от преумора и прекалено седене пред компютър или отново се притиска някакъв нерв от врата и дори, че няма нужда от кръвни изследвания, но ако искам може да си направя за да се види как е хемоглобинът. Днес обаче усетих леко изтръпване на ръката и краката, което ми мина след около половин час. Звъннах отново на невролога и той ми каза да си продължа лечението и че няма нищо притеснително. Вчера също вдигнах много лека температура - 37 градуса, но след час някъде се оправих. Нямам гадене, повръщане, главоболие, но съм леко замаяна. Вие как мислите? Има ли нещо, за което да се притеснявам?
AzAzAz

Re: Виене на свят

Мнениеот Д-р Руйчев » 29 Ное 2008 20:34

Почнат ли да Ви лепят много диагнози или е нещо сериозно - дано да не е МС - някога говорили ли са Ви за демиелинизация на нервни пътища? Имате ли ЯМР? Или е нещо съвсем друго, непознато за официалната медицина. Честно казано сега се регистрирах, по молба на мои бивши пациенти, защото сте твърде млади за толкова симптоми - Вие лично и много от пишещите тук. В източната медицина много от тези симптоми биха ги групирали по друг начин. Вижете поста НОВОСТ - СПЕЦИАЛНОСТ ЛЕЧЕНИЕ НА БОЛКАТА и ако желаете, потърсете ме за консултация. Успех и ЗДРАВЕ! Д-р Руйчев
Д-р Руйчев

Re: Виене на свят

Мнениеот AzAzAz » 29 Ное 2008 23:57

Направих си кръвни изследвания и урина. Кръвните изследвания са идеални, но цистита се потвърди. Спрях да вдигам температура. Днес посетих друг невролог, който ми видя рентгеновата снимка на шията и каза, че проблемът бил от там и трябва да ходя на физиотерапия. В понеделник ще отида и на трети невролог да видим той какво ще каже...
AzAzAz

Назад към Дискова херния. Дископатия. Болки в гърба, кръста и шията