Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Микрокърлежите са водещата причина за това
Спина бифида аперта или още известна като раздвоен гръбначен с...
Заболяванията на еднокринната система заемат второ място след ...
Движението е жизнено важно за всички нас
реклама

БОЛКИ В ПЕТИТЕ И КРЪСТА

Модератор: консултанти

БОЛКИ В ПЕТИТЕ И КРЪСТА

Мнениеот feyaa » 09 Сеп 2008 10:07

Здравейте мили хора :) От години се оплаквам от болки в петите като ходя и преди година родих второто си дете и от тогава се появиха и болката в кръста .При покой нямам проблем ,но сутрин към 5,6 часа в леглото ми е трудно да си намеря място.Болката се осилва когато си повия кръста назад навеждайки се напред нямам проблем :roll: Петите ме болят като прохождам сутрин или ако дълго време съм седяла и като стана е оооооо ужас :( докато се раздвижа.Вечер ми парят много .Слагам си силиконови стелки за да облекча болките при ходене/по преценка на ортопед/.Ходих на мануални терапии-дрън дрън -НИЩО НЕ ПОМОГНА,правих нагревки ПАК НИЩО,направих си СКЕНЕР НА КРЪСТА-НИЩО не показва,а болките са си още там.На 36 години съм и се чуствам като бабка :roll: В цервикалния секрет се оказа ,че имам хламиди и след проведено лечение с 2 антибиотика теста след това беше отрицателен.Въприки това болките си останаха :( Кажете какво да правя и къде да търся причината за тези болки?Ще Ви бъда благодарна за всеки един съвет.
feyaa

Re: БОЛКИ В ПЕТИТЕ И КРЪСТА

Мнениеот д-р Цончев » 16 Сеп 2008 06:31

Рентгенография на гръбнак правена ли е?
д-р Цончев

Назад към Дискова херния. Дископатия. Болки в гърба, кръста и шията