ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
На какво се дължи?Какви могат да бъдат оплакванията?
Не всички последствия се усещат на момента!
Мъчителна за болния и околните

Болка в таза , опашката и крака ПРИТЕСНЕН МНОГО

Модератор: консултанти

Mladomomche

Болка в таза , опашката и крака ПРИТЕСНЕН МНОГО

Мнение от Mladomomche » 25 авг 2017 03:15

Здравейте преди два месеца започна да ме боли крака. Като започна само от прасеца а сега ме боли целия крак заедно със задните части( само дясно) и болката се предвижва отпред бедрото отпред, коляното, пишяла , пръсеца , но най вече над глезена се усеща най много. Болката варира един ден нищо ми няма на другия болка. Понякога ми изтръпва крака над коляното и глезена ( не като изтръпване по скоро като схващане) и болката е тъпа. Правиха ми 6 кръвни теста тука в Англия. Магнезии ,витамин д-та , ревматитни изследвания, пикочна кесилина в ставите, калции пълна кръвна и д-димер , като всичко е нормално няма и възпаления. Понякога ме боли и кръста в дясно. Докато седя даже понякога се появява болка, стоя прав или вървя. Бях на лекар днес отново, но не съм доволен. Погледнаха ми краката мериха ми пулса на краката външно нямал белези, но ме боли все едно съм бягал 300 километра мускулите са ми доста стегнати и болезнени сигурно. С някаква салфетка ме боди уж дали усещам всичко вдига ми крака кога съм имал болка и кога не и накрая каза, че не е било ишиас ,защото ишиаса болял отзад на крака не отпред но потвърди , че идва от кръста сигурно нещо се е прискрипало някой нерв и той прави доста сериозна връзка. Нищо опасно не били, защото съм бил на 24 години Отхвърлиха атеросклероза, тромб и каза , че за тумор ме тествал с тези салфетки. И естествено ми предписа парацетамол пре з6 часа всеки ден и че този вид болка му трябвало време ( вече от два месеца ме боли) МОЛЯ ВИ КАКВО МИСЛИТЕ, ЧЕ МНОГО СЕ ПРИТЕСНЯВАМ МНОГО.

Dimitar86

Re: Болка в таза , опашката и крака ПРИТЕСНЕН МНОГО

Мнение от Dimitar86 » 04 сеп 2017 01:24

Здравей, не се шашкай иди при различни специалисти за да отхвърлят една по една възможните причини. Моя съвет е да отидеш при добър невролог който да те изпрати на ямр за да може да се види дали наистина е притиснат нерв. ако е това с подходящи масажи и упражнения нещата биха се подобрили. Успех

Отговори

Върни се в “Дискова херния. Дископатия. Болки в гърба, кръста и шията”