ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Не всички последствия се усещат на момента!
За мъжете, които искат да станат бащи на здрави деца
Бета глюканът е сред най-мощните имуностимулатори

Схващане и изтръпване на левия крак,и лявата ръка.

Модератор: консултанти

silvi.15

Схващане и изтръпване на левия крак,и лявата ръка.

Мнение от silvi.15 » 09 юни 2017 15:02

Здравейте!
На 28 години ми откриха шипове на врата,които оказа се засягат нервите на ръцете ми.Доцент Попстефанов назначи лечение и дълги години нямах оплаквания.Преди четири години започна да ме боли кръста,като си мислех,че е ишиас.Отидох на невролог,той ми изписа пет вида таблетки и ме отпрати.От две години живея в Германия.Тук болките преминаха в невъзможност да си движа левия крак и в изтръпване на лявата половина.Отидох при невролог,той ми каза,че съм за ортопед.Направиха ми седем рентгенографии и без да види всички ортопеда каза,че съм добре.Вече не съм била на 24,а на 44 и трябва да правя гимнастика.Но аз не съм съгласна.Сега,като се прибера отпуската ще отида при български лекар! Но дотогава,какво да правя!? Много боли! Мажа се с диклак,но няма ефект.Лекарства не пия засега.Имам гастрит и ниско кръвно.Според Вас при какъв специалист да отида? Благодаря Ви предварително! Извинете ме за дългия пост!

д-р Цончев

Re: Схващане и изтръпване на левия крак,и лявата ръка.

Мнение от д-р Цончев » 25 юни 2017 17:10

Трябва невролог да ви види, евентуално да се направи скенер на кръста и да се види за какво става въпрос. До тогава - обезболяващи каквито има при вас по аптеките и евентуално физиотерапия.

Отговори

Върни се в “Дискова херния. Дископатия. Болки в гърба, кръста и шията”