ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Комбинация за бързо топене на мазнини по тялото
Освен мозъка билката поддържа и хормоналния баланс
Зачеването на момиче наистина е майсторлък

Болки в гърба

Модератор: консултанти

nickname778

Болки в гърба

Мнение от nickname778 » 29 мар 2017 11:15

Здравейте,

На 31 години съм и от повече от месец имам проблем с гърба. Висок съм 1.98, което също знам че оказва влияние. Симптомите са местещи се болки в гърба - един ден ме боли врата, друг раменете, трети лопатките, понякога самият гръбначен стълб между лопатките. Има периоди от по 2-3 дни в които не ме боли нищо и после пак започва.

Личният лекар ми каза че проблемът е неврологичен и ми предписа Милгама и Мовалис. 10-тина дена пиене на по-горното не доведе до подобрение. Мажех се и с Волтарен.

След това от фонда към който имам медицинска застраховка ме изпратиха в частна клиника в Младост, където една възрастна невроложка ме изпрати само на ренген на гръбнака, където според рентгенолога не се виждат отклонения. Диагнозата и е че проблема е причинен от това че работя по 9 часа на стол. Това което ми предписа тя е физиотерапия - 10 дена интерферентен ток и магнити, както и Волтарен на таблетки. Започнах и да плувам.

Свърших с физиотерапията и има известно подобрение, не ме боли чак толкова силно, но не отминава. Моля за съвет или пък да ме насочите към добър специалист, най-малкото за второ мнение.

д-р Цончев

Re: Болки в гърба

Мнение от д-р Цончев » 30 мар 2017 22:03

Обикновено 10 дни не са достатъчни за пълно преминаване на оплакванията. Оптимизирайте работното място и по-често се раздвижвайте. Също е полезно и масаж на паравертебралната мускулатура.

Отговори

Върни се в “Дискова херния. Дископатия. Болки в гърба, кръста и шията”