ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Дефицитът на витамин B3 може да доведе до безсъние
Мнението е на експерти по въпросите на грипа
Откри френски научен екип

Не мога да се изправя

Модератор: консултанти

Neiskamdasumsakata

Не мога да се изправя

Мнение от Neiskamdasumsakata » 30 дек 2016 23:08

Здравейте на всички. Имам прищипан седалищен нерв и вероятна дискова херния на ниво l5s1 След бърза консултация с невролог, инжекция депомедрол в гърба, 2 дексаметазон, 2 алмирал-никакъв ефект и все още не мога да се изправя.Ходя много приведена от 2 седмици. Ужасно много боли ако се опитам да застана права, гърба ми все едно е заключен , да легна по гръб или по корем с изпънати крака. Имах много силни болки в десния крак-отзад на бедрото, отстрани под коляното , в прасеца и петата. Тия болки постепенно поотшумяха, сега са долу горе търпими. Не мога да лежа по гръб, и незнам как може да се направи ЯМР в това положение. Другата седмица имам записан час за консултация с невролог. Има ли такава опция като ЯМР с упойка?В момента не взимам никакви лекарства освен трамадол и то ако болката е нетърпима.

д-р Цончев

Re: Не мога да се изправя

Мнение от д-р Цончев » 03 яну 2017 20:46

ЯМР с упойка, ако става въпрос за пълна упойка - не виждам смисъл. Но ако невролозите не могат да се справят с болката и да ви разгънат, да извикат анестезиолог, той ще обезболи с подходящи средства.

Отговори

Върни се в “Дискова херния. Дископатия. Болки в гърба, кръста и шията”