ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Джогингът има своите тънкости
Кои причини за рак на дебелото черво подлежат на превенция?
Зъбите на бебето се нуждаят от дентална грижа.
Учени не спират да работят в търсене на лек за коварната болест

Болки в таза

Модератор: консултанти

kristaila

Болки в таза

Мнение от kristaila » 08 ное 2013 15:03

На 19 години съм и от известно време (близо месец) страдам от безумни болки в таза. Не мога да ходя, да спя, да седя... При последните две, ми трябва една определена поза, в която да застана, за да не ме боли. Нощем се будя стотици пъти. Болката направо ми спира дъха. Започва от вътрешната страна на бузите на дупето, най-много се изразява в хълбоците и излиза от предната част на слабините и се спуска надолу. Колената също ме болят, като там и в глезените, усещам студенина в ставите. Често всички стави ми изпукват. Отидох на ортопед, но той определи, че проблемът не е в ставите, а в седалищния нерв. Прати ме на невролог. Тя пък от своя страна ми назначи някои изследвания, които обаче ще се проточат доста във времето, защото ѝ се очертава да излезе в отпуск. Споменах ѝ, че преди 2 месеца боледувах от Херпес Зостер. Според нея, това би могло да бъде продължение на инфекцията. Дали е възможно? Съвсем скоро трябва да се върна в спорта, а се опасявам, че това нещо или няма никога да мине, или ще се проявява във всеки удобен момент. Но няма кой да ми отговори на това... Нямам време особено да я чакам, за това може ли някой да ме посъветва поне с какво мога да туширам убийствените болки, защото от всичките предписани лекарства, нищо не помага. Благодаря предварително!

д-р Цончев

Re: Болки в таза

Мнение от д-р Цончев » 09 ное 2013 10:56

Какво взимате до момента?

kristaila

Мнение от kristaila » 09 ное 2013 12:04

Панразол, Би-профенид, Пулсет и Милгамма 100.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 10 ное 2013 21:48

Това би трябвало да купира болката....
Според мен е добре да се направи и една консултация с ревматолог и ако се прецени да се пуснат още изследвания.

Отговори

Върни се в “Дискова херния. Дископатия. Болки в гърба, кръста и шията”