Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Вирусът на Испанския грип наподобява съвремения вирус на птичи...
реклама

Болки в таза

Модератор: консултанти

Болки в таза

Мнениеот kristaila » 08 Ное 2013 15:03

На 19 години съм и от известно време (близо месец) страдам от безумни болки в таза. Не мога да ходя, да спя, да седя... При последните две, ми трябва една определена поза, в която да застана, за да не ме боли. Нощем се будя стотици пъти. Болката направо ми спира дъха. Започва от вътрешната страна на бузите на дупето, най-много се изразява в хълбоците и излиза от предната част на слабините и се спуска надолу. Колената също ме болят, като там и в глезените, усещам студенина в ставите. Често всички стави ми изпукват. Отидох на ортопед, но той определи, че проблемът не е в ставите, а в седалищния нерв. Прати ме на невролог. Тя пък от своя страна ми назначи някои изследвания, които обаче ще се проточат доста във времето, защото ѝ се очертава да излезе в отпуск. Споменах ѝ, че преди 2 месеца боледувах от Херпес Зостер. Според нея, това би могло да бъде продължение на инфекцията. Дали е възможно? Съвсем скоро трябва да се върна в спорта, а се опасявам, че това нещо или няма никога да мине, или ще се проявява във всеки удобен момент. Но няма кой да ми отговори на това... Нямам време особено да я чакам, за това може ли някой да ме посъветва поне с какво мога да туширам убийствените болки, защото от всичките предписани лекарства, нищо не помага. Благодаря предварително!
kristaila

Re: Болки в таза

Мнениеот д-р Цончев » 09 Ное 2013 10:56

Какво взимате до момента?
д-р Цончев

Мнениеот kristaila » 09 Ное 2013 12:04

Панразол, Би-профенид, Пулсет и Милгамма 100.
kristaila

Мнениеот д-р Цончев » 10 Ное 2013 21:48

Това би трябвало да купира болката....
Според мен е добре да се направи и една консултация с ревматолог и ако се прецени да се пуснат още изследвания.
д-р Цончев

Назад към Дискова херния. Дископатия. Болки в гърба, кръста и шията