ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Рядкото заболяване се проявява веднага след раждането
Бактериите не получават шанс да развият резистентност
Какво е разумно да очакваме от тях?
Плевралният излив може да е причина за задух

Моля, препоръчайте ми добър неврохирург!

Модератор: консултанти

millene

Re: Моля, препоръчайте ми добър неврохирург!

Мнение от millene » 14 фев 2013 21:38

Не бих желала да споря с никой, фактите са факти ,а и всичко е въпрос на личен избор.
Разбрах, че по форумите има само недоволни. Ако някой търси съвет за операция съветвам го единствено да осъществи контакт с избраните лекари и сам да си прецени и да не се подвежда от ничие мнение, защото на мен ми се наложи да чия и прочета ужасни неща по пътя към операционната!

galaa

Мнение от galaa » 24 фев 2013 14:27

мога да кажа кой не препоръчвам .

galaa

Мнение от galaa » 16 мар 2013 18:00

не препоръчвам светилото проф . габровски .с две неуспешни операции съм

nik_grigorov

Мнение от nik_grigorov » 08 май 2013 01:43

Ne se doveriavaite na d-r Kondov!Osakatil e pacienti vsledstvie na neadekvatno provedeni grabnacni operacii.

p_petia

Мнение от p_petia » 30 ное 2013 16:40

Здравейте, подкрепям мнението за светилото Габровски. Август 2013г постави погрешна диагноза на баща ми. След консултация по документи постави диагноза различна от поставената на ЯМР и заради него загубихме два месеца да се лутаме да търсим добър неврохирург в София. Та така стигам и до вторият, които не препоръчвам - доц. Каракостов. Извърши операция на мозъка на баща ми, след което той почина седмица след изписването му от болницата. Оказа се, че при операцията са го заразили с инфекция, при изписването не са му предписали животоспасяващи лекарства и при всичките ни молби да го приемат обратно ни изгониха най - безцеремонно от болницата. Сега водим една тежка кореспонденция, която ще завърши със съд и надявам се с наказани.

rumenige

Мнение от rumenige » 09 фев 2016 14:16

МНОГО ДАЛЕЧ СТОЙТЕ ОТ СЛАВОМИР КОНДОВ ОТ ТОКУДА !!!!!!!! НЕ ГО ТИТУЛОВАМ ДОКТОР ЗАЩОТО ТОВА НЕ Е ЛЕКАР А БЕЗКРУПУЛЕН И БЕЗЦЕРЕМОНЕН ТЪРГАШ !!!!!ЯДОХ МУ ПОПАРАТА НА ТОЗИ ПРЕСТЪПНИК ПРЕЗ 2013г.И СЕГА СИ ПРОКЛИНАМ ДНИТЕ !!!!!!!!!ПАЗЕТЕ СЕ МНОГО БОЛНИ ХОРА !!!!!!!! КАЗВАМ ВИ ГО ОТ ОПИТ !!!!!!ТАКИВА КАТО КОНДОВ И СИЕ ТРЯБВА ВЕЧЕ И ПОТЪРПЕВШИТЕ ДА ИМ ПРАВИМ ТЕЖКИ И НАПЪЛНО ЗАСЛУЖЕНИ ОПЕРАЦИИ ИНАЧЕ ТИЯ ОЗЪБЕНИ ЗА ПАРИ ЧАКАЛИ НЯМАТ СТРАХ ОТ НИКОЙ И СЕ ЧУВСТВАТ НЕДОСЕГАЕМИ !!!!!!!!!!!!!

rumenige

Мнение от rumenige » 09 фев 2016 14:22

НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ НИКОЙ ПИШМАН ЛЕКАР ЗАЩОТО ВСИЧКИ СЕ ОВЪЛЧИХА МНОГО ЯКО !!!НО ТОЗИ КОЙТО СЪМ ГО ИЗПИТАЛ НА СОБСТВЕН ВРАТ БУКВАЛНО ВИ КАЗВАМ Б Я Я Г А Й Т Е ОТ КОНДОВ И ТОКУДА !!!!!! И АКО НЯКОЕ ДОКТОРЧЕ СЕ ИЗГАВРИ И С ВАС ГО ТЪРСЕТЕ И ГО ДРЪЖТЕ ЛИЧНО ОТГОВОРЕН !!!!! НЕКА ЗНАЯТ ЧЕ ИМА ВЪЗМЕЗДИЕ И НЕ СА НЕДОГЕАМИ !!!!!!!!!!!

Тоня Димитрова

Мнение от Тоня Димитрова » 24 фев 2016 17:19

Искам да споделя моите впечатления от неврохирурзите. Аз съм от Димитровград, нямаме такива специалисти и съответно потърсих помощ в София. Препоръчаха ми д-р Стоев от Гръбначен център. Там отидох с установени 2 протрузии и ужасни болки в крака. Д-р Стоев ми обясни, че трябва да ми поставят кортикостероиди в гръбнака и озон. За тези процедури трябвало да заплатя 1000 лв. , защото касата не ги поема. Съгласих се. След престоя ми там нямаше никакво облекчение, но след месец, отивайки на контролен преглед д-р Илковски ми задава следният въпрос "Вие защо сте дали 1000 лв. от касата можехме да вземем 2000 лв. за тази процедура". Чудейки се защо няма промяна в състоянието ми се събраха двамата гореописани доктори и умуват. Чух изречения от рода "Колега, ние май този урок сме го пропуснали". След което така и не стигнаха до извод на мен какво ми е, че не се повлиявам от тяхното лечение. Снимаха ми всички видове изследвания и ми казаха, че ще ги разгледат по- обстойно и като установят причината за моите болки ще ми се обадят. В Гръбначен център лежах май месец 2015 г. До ден днешен чакам отговор.......
Не знам каква ни е здравната система, но вие ми кажете как точно са полагали клетва тия мили хора? Потресена съм до дъното на душата си, дано не съм ви отегчила, макар да опитах да съм максимално кратка. Надявам се да помогна на някой да не ходи там да губи време, нерви и пари.

stem2007

Мнение от stem2007 » 02 авг 2016 11:00

Здравейте, казвам се Миглена и съм на 30 год. Миналата година от м. Май започнаха оплаквания в долните крайници и 5 месеца по късно ходех съвсем трудно. През това време ходих на 2ма невролози в Бургас и един съдов хирург, като последния ми заяви, че имам проблем с главата, че съм тръгнала по доктори, а иначе съм напълно здрава. Както и да е мои приятели организираха да ме приемат в отделението по неврология в КАСПЕЛА, Пловдив при д-р. Найденов. След не повече от 3 дни докторите ми назначиха ЯМР и се оказа че имам менингиом (тумор) в гръбначния мозък, който причинява изтръпването и невъзможното придвижване. Д-р Нейденов и екипа му ми обясниха, че се налага спешна операция и ме посъветваха да посетя доц. Каракостов във Иван Рилски в София.
В началото не им се доверих и мислех, че има и други варианти освен операция. Въпреки това се срещнах с доцент Каракостов и запазих дата за прием след 10 дни. През това време състоянието ми рязко се влоши и трудно вървях и 200 м. Та приеха ме в болницата.При приема чакаш около 5 часа по кабинетите и не е много удобно тъй като си трудно подвижен, но в крайна сметка не си на санаториум със всички удобства. След приема още вечерта един от докторите ми каза за една никак не малка сума за консумативи които се влагат по време на операцията, които трябва да платя (не бях подготвена за това предварително, въпреки че бях се срещала с доцента, но да са живи и здрави хората, които веднага ми заеха тази сума.) Та след това чакането беше доста дълго - 8 дни преди да ме оперират. Въпреки неприятностите постоянно от първия ден в който чух диагнозата си повтарях, че всичко ще е наред и че няма за секунда да се отчайвам. Вярата в Бога ме крепеше, беше моя непоклатим стълб. Оперираха ме , около 6:30 мин. Няма да описвам болките след това, безсмислено е , но докато бях почти неподвижна 4 - 5 дни след операцията, санитарките не спираха да ме питат дали искам да ми помогнат с нещо. Сестрите също бяха изключително отзивчиви. За мен това беше изключително важно защото свиждане от близки ми беше разрешено само веднъж . Дебело подчертавам, че на никой не сме плащали и 1 лв. Сега съм много добре, както ме посъветва доктора с раздвижване след 3 месеца, нямаше и следа от замятането на краката. Благодарна съм на всички доктори, сестри и санитарки в двете болници КАСПЕЛА и Св. Иван Рилски. Аз видях във всички тях огромни професионалисти. Казвам го от личен опит да се доверите на докторите ( а не да четете в Интернет и да ставате по големи специалисти от тях ) . Нужна е много вяра и надежда за да се преборим с болестта. Желая от сърце на всички да намерите специалисти, на които да се доверите за да ви помогнат.

stanislav1234

Мнение от stanislav1234 » 17 ное 2016 12:09

Здравейте stem2007 как може да се свържа с вас .аз също съм от Димитровград. не зная как и кои да попитам за Добър неврохирург .положението не ми е розово,имам 9-вет годишна дъщеря и чакам да ми се роди момченце. за операция на дискова херния съм.Много ми е трудно в тоя момент.Благодаря предварително.

ondels

Мнение от ondels » 18 ное 2016 11:20

На 14.09.2016г. ме оперира д-р Николай Мойнов в МОБАЛ “Д-р Ст. Черкезов” - В. Търново. След операцията, към 16 часа на същия ден ме събуди с думите: "Стига си спал, ставай да пием кафе", като носеше и две кафета от автомата. Оказа се, че нямам проблем да се движа, а по-силна болка изпитвах само в областта на разреза, когато ставах от леглото, но беше поносима. Оперира ме в сряда, а ме изписа в събота. На 15-ия ден ми махнаха конците, нямам никакви болки, а изтръпването на пръстите на левия крак вече премина. За мен този лекар е моят спасител след 10-годишните болки, силно отслабнали мускули на левия крак, трудно изкачване и слизане по стъпала, несигурен вървеж, непрекъснато тичане по чекръкчии из страната. Когато попитах доктора защо се говори, че има множество несполучливи операции, отговорът му беше: "Не знам, аз имам над 1000 и нито една несполучлива". Оказа се, че д-р Мойнов е работил продължително време в чужбина, а баща му, д-р Минчо Мойнов също е бил неврохирург и е един от основополокът на неврохирургията във Велико Търново, както прочетох по-късно в интернет. Неврохирург е и синът му. Д-р Мойнов е моят спасител и ако приемате съвета ми, идете да Ви прегледа и да реши дали сте за операция. Убеден съм, че не ще сгрешите, както не сгреших и аз. Всъщност, грешката ми беше, че не съм го открил още през 2006г., когато започнаха болките.

Отговори

Върни се в “Дискова херния. Дископатия. Болки в гърба, кръста и шията”