ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Дефицитът на витамин B3 може да доведе до безсъние
Може ли един размер да пасне на всички мъже?
България е от малкото страни, където билката вирее свободно

Моля, препоръчайте ми добър неврохирург!

Модератор: консултанти

ironhead

Моля, препоръчайте ми добър неврохирург!

Мнение от ironhead » 31 яну 2010 17:49

Здравейте,
много моля да ми препоръчате добър доктор- неврохируг с опит при проблемите с гръбначния стълб и добър при разчитането на снимки от ЯМР. От Пловдив съм, но не мие проблем да се разходя до София, ако там са по-добрите специалисти. За мен е най-важно максимално обективното мнение по проблема ми!
Поздрави!

Явора

Re: Моля, препоръчайте ми добър неврохирург!

Мнение от Явора » 31 яну 2010 20:04

Неврохирургиите в София с богат опит в гръбначната неврохирургия са:
1. Пирогов 2. болница "Свети Иван Рилски" 3. Военномедицинска академия
4. Болница Токуда 5. болница "Света Анна"

Моите предпочитания са за доц. Николай Габровски/пирогов/ и доц. Васил Каракостов/свети иван рилски/
Иначе така наречените най-големи светила в неврохирургията в България са проф. Бусарски и Проф. Романски. Но Лично аз тези двамата НЕ ти ги препоръчвам дори и само за консултация.
Ще си дадеш петдесетте лева ако са все още толкова, само за едно "добър ден" и нищо повече няма да разбереш за сътоянието си.
Ако все пак искаш може да се консултираш с лекари от техните екипи......разбира се може и с тях ако имаш нерви.

Говориш за "максимално обективно мнение". Според мен такова понятие няма. Правиш консултации при най малко двама, а кой е по обективен преценяват твоята интуиция и евентуални твои знания по въпроса............

elgenjo

Мнение от elgenjo » 15 мар 2010 10:09

Погледнете тук:
http://babbler-bg.blogspot.com/

puffy_

Мнение от puffy_ » 31 мар 2010 12:51

Аз също споделям предходното мнение.
Търси доц.Габровски в Пирогов.Невероятен е,толкова е мил и добър ще останеш много доволен,той и екипа му са страхотни.
Казвам това защото съм си имала работа с него и смея да твърдя,че е най-добрия.

jeni_ivan

Мнение от jeni_ivan » 21 апр 2010 22:44

Искам да споделя прекрасното впечатление , което ни направи доц. Н. Габровски . Миналата седмица обиколихме трима неврохирурзи в един ден, но от Габровски останахме просто очаровани. Личи си, че изпълняването на професията му носи удоволетворение, много внимателен и с желание да помогне. Другия, който посетихме, беше В. Каракостов в Св. Иван Рилски. Много обяснителен, отдели ни повече от час, внимателен. Изказа леко абсурдно предложение за действие в нашия случай, след което се коригира в инвазивността на предложенията си. Последния беше Славомир Кондов от Токуда. Леко ни претупа. Видя скенера и отсече , че няма неврологичен проблем, да се обърнем към ортопед.

radoslav_st

Мнение от radoslav_st » 25 окт 2012 19:25

В никакъв случай не стъпвайте в неврохиругията на Токуда! Кондов и Гергелчев са алчни некадърници. Казвам го от личен опит! Май не съм единствен:
1.) http://lekari.free.bg/
2.) http://www.oplakvania.com/list/zdraveop ... ofiya.html

Ani Balabanova

Мнение от Ani Balabanova » 12 дек 2012 01:04

Shte izpolzvam foruma da izrazia ogromnoto si razocharovanie ot bolniza Tokuda. Bezskrupolni reketiori, koito te gledat v ruzete kolko shte im platish i ne gi interesuva mnogo zdravoslovnoto ti sustoianie. Moiata maika beshe prieta za operazia na tumor (dobrokachestven) na malkia mozuk. Operaziata beshe izpulnena ot Dr. Gergelchev. Sled tazi tejka kato estestvo operazia (10 chasa), ni be kazano che vsichko e minalo uspeshno. Durjaha maika mi samo edna nosht v reanimazia i na drugia den be prevedena v otdelenieto, kudeto grijite ne sa sushtite, a tova vse pak se vodi za dosta tejko sustoianie. Mama vdigna kruvno i poluchi insult......Kogato iskahme da poluchim otgovori na nashite vuprosi za sustoianieto na mama, Dr. Gergelchev ni otgovariashe vurveiki po koridora.....vse edno che do nego niama hora.....Super neprofesionalno! Sled prestoia v otdelenieto prevedoha mama v hospisa na Tokuda, kudeto grijite sa ujasni, pochti niama takiva.....ne obrushtat tejko bolnite, ne se grijat...Tam ot zalejavane poluchi rani po tialoto i bronhopnevmonia.......vsichko tova se sluchi v ramkite na edin mesez. Mama si otide ot tozi sviat zaradi bezotgovornoto otnoshenie na lekarite v Tokuda, zaradi tova che te ne sa spezialisti, a samo sa si izgradili mnenie na takiva. Naprotiv - tova e edin turgovski zentur - kolkoto poveche platish, tolkova po-dobre. Klinichnite puteki ne sa na uvajenie, iskat ti troino poveche pari.......I pone da imashe zashto.....Pone da ne otnemaha choveshkite jivoti......Za men bolniza Tokuda - ne sushtestvuva i nikoga na nikogo niama da ja preporucham. Moshennizi! Da ne propusna da otbeleja, che kogato si platish iziskanata ot tiah suma, te prinujdavat da podpishesh "Dogovor za darenie", za de ne gi oblagat s danuzi.......Bezumie!!!

radoslav_st

Мнение от radoslav_st » 12 дек 2012 15:46

Мислех си ,че само аз съм в подобна ситуация с неврохиругията на Токуда. Просто не знам. Тия, за съд ли са, за какво са?

b.stamboliiska

Мнение от b.stamboliiska » 19 дек 2012 11:28

не знам ано имате две операции в рамките на два месеца и пак не си добре и докторете са си сваршили работата. нека си каратх готините коли но и ние да сме добре.да обясняват как се а не ната прасе.

millene

Мнение от millene » 12 фев 2013 23:10

Повечето мнения за болница Токуда се доста лоши и не мога да си обясня защо?
Съвсем скоро ми се наложи да пообиколя няколко болници и за операцията си избрах именно Токуда - очарована съм от всичко там!

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 13 фев 2013 15:22

Това е добре.

radoslav_st

Мнение от radoslav_st » 13 фев 2013 19:16

1. Не случайно, millene. Никой няма да ги плюе, ако са читави.
2. Имала сте късмет.

Явора

Мнение от Явора » 14 фев 2013 18:31

Не съм се оперирала нито при Кондов нито при Гергелчев от Токуда.
Но от консултацията ми с доц. Неделчо Гергелчев 2009 година като беше още в Света Анна(окръжна), останах с доста добри впечатления....приветлив, подробен в обясненията и в прегледа, поне при мен. Та чак залитна в област ревматология. Чак ме заведе в стая при току що опериран за това за което го питах да съм видела еди си какво.....
И обратно пак 2009 в Токуда от Кондов с лоши впечатления.

Всъщност двамата изказаха различни мнения.

millene

Мнение от millene » 14 фев 2013 20:15

Първо, не смятам че е късмет - аз му казвам добър личен избор и невероятен лекарски професионализъм!
Ходила съм при няколко неврохирурзи - като с най- добри впечатления съм от Д-р Габровски и Д-р Кондов, избрах втория - по лични причини и не съжалявам за избора си!
Според мен е добре да бъдем обективни във форумите, защото често хора на който им предстои операция се допитват до мнението на вече претърпелите интервенции!

radoslav_st

Мнение от radoslav_st » 14 фев 2013 21:17

Това, че при вас са минали добре нещата не значи, че с всички е така. Би било лекомислено човек да не обръща внимание на всички страни на монетата.
Защото този професионализъм явно е избирателен или толкова е професионализъм !?

Отговори

Върни се в “Дискова херния. Дископатия. Болки в гърба, кръста и шията”