Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Предлагаме ви поза, която помага
Как можете да повлияете на състоянието?
Вирусът може да доведе до рак на маточната шийка
реклама

Възпален нерв на седалището

Модератор: консултанти

Възпален нерв на седалището

Мнениеот martina bliznakova » 01 Дек 2009 01:02

zdraveite
vsa6tnost problema ne e s men ,a po to4no s maika mi ,koqto e na 40 godini (neznam dali e svarzano s godinite zatova gi pisha ),ot nqkolko meseca ima neponosima bolka v krasta ,pri koeto i kazvat 4e ima zasegnat sedali6ten nerv, no rabotata e tam 4e dori ne e dokazano ,nqma go na snimkata ,nqma to4na diagnoza.Bolkata i ne preminava a se razprostranqva i ve4e neznam kakvo da pravq, obikolihme plovdiv, pie lekarstva, obezpokoqva6ti i injekcii ,no rezultat nikakav.edinstveno se vloshava-oti4a cqlata .kazaha mi 4e po princip nerva trqbva da premine ot krasta kam kraka i da izleze prez nego i naistina se dviji ,no dokoga i ima li shans za opravqne.
molq ako na nqkoi mu e poznato ili izvesno da me opati i da dade savet
martina bliznakova

Re: Възпален нерв на седалището

Мнениеот д-р Цончев » 01 Дек 2009 10:59

Моля, пишете на кирилица!!
д-р Цончев

Мнениеот kivi_k » 09 Дек 2009 14:08

Zdraveite,maika vi ima nujda ot opiten lekar za diagnostika za ishiasnia nerv i krastnata oblast.tryabva i opiten masajist s lechebni pohvati kato men no az sam ot Yambol.Da se potarsi masajist sas TOCHKOV masaj-da vladee SHIATSU,ANMO-masaji,za ne poveche ot 10 lechebni proceduri,Martina tryabva da se vzeme ot aptekata NEOKS OILIO za da i go vtrivate 2-3 pati za 1den.DRUGOTO po Telefana moga da vi kaja.KRASIMIR-YAMBOL-Masajist-prepodavatel/0894269389/0885220306/.
kivi_k

Мнениеот svetlana_130 » 28 Мар 2011 14:45

здравейте красимир аз съм от ямбол как помагате за радикулит на мен така ми каза калъпов ?
svetlana_130

Назад към Дискова херния. Дископатия. Болки в гърба, кръста и шията