Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Това заяви зам.-кметът на София ген. Стоян Тонев
Проверени са над 37 лечебни заведения в цялата страна
Спомагат сърдечносъдовата система
реклама

Възпален нерв на седалището

Модератор: консултанти

Възпален нерв на седалището

Мнениеот martina bliznakova » 01 Дек 2009 01:02

zdraveite
vsa6tnost problema ne e s men ,a po to4no s maika mi ,koqto e na 40 godini (neznam dali e svarzano s godinite zatova gi pisha ),ot nqkolko meseca ima neponosima bolka v krasta ,pri koeto i kazvat 4e ima zasegnat sedali6ten nerv, no rabotata e tam 4e dori ne e dokazano ,nqma go na snimkata ,nqma to4na diagnoza.Bolkata i ne preminava a se razprostranqva i ve4e neznam kakvo da pravq, obikolihme plovdiv, pie lekarstva, obezpokoqva6ti i injekcii ,no rezultat nikakav.edinstveno se vloshava-oti4a cqlata .kazaha mi 4e po princip nerva trqbva da premine ot krasta kam kraka i da izleze prez nego i naistina se dviji ,no dokoga i ima li shans za opravqne.
molq ako na nqkoi mu e poznato ili izvesno da me opati i da dade savet
martina bliznakova

Re: Възпален нерв на седалището

Мнениеот д-р Цончев » 01 Дек 2009 10:59

Моля, пишете на кирилица!!
д-р Цончев

Мнениеот kivi_k » 09 Дек 2009 14:08

Zdraveite,maika vi ima nujda ot opiten lekar za diagnostika za ishiasnia nerv i krastnata oblast.tryabva i opiten masajist s lechebni pohvati kato men no az sam ot Yambol.Da se potarsi masajist sas TOCHKOV masaj-da vladee SHIATSU,ANMO-masaji,za ne poveche ot 10 lechebni proceduri,Martina tryabva da se vzeme ot aptekata NEOKS OILIO za da i go vtrivate 2-3 pati za 1den.DRUGOTO po Telefana moga da vi kaja.KRASIMIR-YAMBOL-Masajist-prepodavatel/0894269389/0885220306/.
kivi_k

Мнениеот svetlana_130 » 28 Мар 2011 14:45

здравейте красимир аз съм от ямбол как помагате за радикулит на мен така ми каза калъпов ?
svetlana_130

Назад към Дискова херния. Дископатия. Болки в гърба, кръста и шията