ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
След секцио кърмата идва малко по-бавно
Контактно-битов и фекално-орален механизъм на предаване

За инжекциите discus compositum n mit kalmia

Модератор: консултанти

potrebitel133

Re: За инжекциите discus compositum n mit kalmia

Мнение от potrebitel133 » 11 авг 2015 15:34

tsokala написа:Ако се интересувате от инжекциите Discus Compositum N mit Kalmia тук ги има http://bg-fitness.com/discus-compositum-n-mit-kalmia
Discus compositum e medikament, za kojto ne trjabva rezepta. Vapreki tova e razreshen da se prodava samo v aptekite. Kak e vazmoshno sa se prodava vav fitness shop? ili e moshe bi Discus compositum Made in China????

gogi96

Мнение от gogi96 » 30 юли 2016 15:54

DISCUS COMPOSITUM N MIT KALMIA -имам 5 бр.ако някои се интересува да пиши на пощата ми в abv.
kerigyn@abv.bg

bachora

Мнение от bachora » 31 авг 2016 17:58

DISCUS COMPOSITUM N MIT KALMIA- Постоянно имам налични бройки,ако някой се интересува да пише на имейл: dobroslavpd@abv.bg

tanenceto

Мнение от tanenceto » 18 сеп 2016 11:44

Продавам Discus compositum N mit kalmia .цена 50 лв за 10 броя.за контакти тел 0888238808

stradalec

Мнение от stradalec » 15 яну 2017 10:45

Продавам 9 ампули дискус композитум - 35лева

stradalec

Мнение от stradalec » 15 яну 2017 10:48

Забравих да си напиша номера. 0889711724

tanenceto

Мнение от tanenceto » 12 ное 2017 22:08

Продавам Discus compositum N mit kalmia на HEEL .цена 50 лв за 10 броя.за контакти тел 0888238808

Dimitar_88

Мнение от Dimitar_88 » 14 ное 2017 21:53

Здравейте,

Как се бият инжекциите - мускулно, подкожно и има ли особена разлика от начина по-който се бият? Отделно къде успяхте да си биете инжекциите тъй като в почти всички медицински центрове искат амбулаторен лист от преглед при лекар, а за повечето лекари тези ампули са непознати и не се наемат да ги изпишат просто така?

Благодаря предварително!

30w8MrGHIm

Мнение от 30w8MrGHIm » 27 ное 2017 14:49

Ако някой се интересува, да ми се обади. Имам налична 1 кутия - 10 бр. в нея discus compositum. Годни до 07.2020.
0888519667

toni_tot

Мнение от toni_tot » 07 дек 2017 00:41

продавам Discus compozitum N mit Kalmiq na HEEL цена 50 лв за 10 броя
тел 0888238808

lilisto

Мнение от lilisto » 01 мар 2018 15:22

matani написа:
24 окт 2011 18:14
Привет,

това с което мога да Ви помогна е личния опит, с който раполагам. И аз, като Вас попаднах случайно на информацията за въпросните инжекции Discus Compositum N в търсенето си на алтернативи за повлияване на дисковата херния и възпалението.. различни от конвенционалните Мовалис, Милгама, Мидокалм, Аркоксия, Флостерон, Дипрофос и т.н.

Има доста обширна тема за дисковата херния във форума на БГ Мама по въпроса (между другото). Самият аз имам доскова херния на Л5С1, диагностицирана с ЯМР. При мен има непрекъснати болки .. кога по-силни, кога по-слаби..кога непоносими ниско в дясната част на кръста..както и изтръпване по десния крак и болки в стъпалото. Тъй като всички хора, които са ги ползвали изказват само положителни мнения за тях...реших да опитам и аз. И тъй, като самите инжекции са класифицирани, като хомеопатично средство в Германия (а там хъката-мъката няма)..то реших, че ако не помогне...няма и да навреди. Дори предварително прегледах съставките от листовка на инжекциите, която намерих качена в сайта на производителя (http://www.heel.com/) в интернет, за да се уверя, че не съдържат нищо друго освен натурални съставки.

Та, поръчах си ги от немска аптека, която доставя до България.. пристигнаха ми директно у дома по DHL само за няколко дни. В 1 опаковка са 10 ампули за 1 курс на лечение (по информация, която събрах на година се провеждат от 2 до 4 курса) и започнах да си правя по 1 ампула мускулно на ден.

На 3-я - 4-я ден... така нареченото мравучкане и изтръпване по десния крак...изчезна, а от острите болки и слабостта в кръста, които сутрин ми пречеха дори да си вържа обувките, остана само едно тъпо усещане ... колкото да ми напомн, че там все пак "има нещо". Към края на курса вече се чувствах... почти нормален човек, започнах отново да извършвам регулярните дейности от ежедневието без болезнения дискомфорт, който имах преди. Тук е редно да упомена, че все пак..гледам да се пазя.. от към физически натоварвания, настинки и т.н.... това все пак е и ще си остане слабо място..вероятно за винаги.

В момента правя 2-ри курс на лечение, като поставям по 1 инжекция през 1-2 дни, като възнамерявам след месец-два...да проведа 3-ти курс..с по 2 инжекции на седмица, нещо като поддържаща терапия.

Та, след като опитах..мога да кажа, че вече и аз съм един от онези, които биха препоръчали инжекциите на всеки, който чувства че се намира в задънената улица на конвенционалното "лечение и обезболяване".

Самият аз бих се радвал да разбера на какъв точно принцип действат въпросните инжекции, макар че най-вероятно ефекта се дължи на силно противовъзпалително и обезболяващо действие, с тази разлика че е хомеопатичен продукт без странични ефекти (което не е никак малко). За жалост единственото по-обширно изследване, което открих е дисертация писана 2008-ма година в университета в Йоханесбург, но... някак си не издържах да прочета всички 120 страници :)

Успех и ако мога да съм полезен с нещо друго, пишете!

lilisto

Мнение от lilisto » 01 мар 2018 15:23

Здравейте. При първият курс на лечение - всеки ден по 1 ампула ли се бие мускулно ? Моля, който е запознат да пише. В бута ли се бият ?

Отговори

Върни се в “Дискова херния. Дископатия. Болки в гърба, кръста и шията”