ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Подход към защитата на кожата, който спестява моралните пречки.
Може да доведе до тежка мозъчна увреда
Слуховите халюцинации са терапевтично предизвикателство

Кръв по тоалетната хартия!Помощ!

Заболявания на дебелото черво и ануса

Модератор: консултанти

Bleck

Кръв по тоалетната хартия!Помощ!

Мнение от Bleck » 13 сеп 2017 12:27

Здравейте, момиче на 18г съм. Много съм изплашена и моля някой да ми даде съвет.
За втори път в рамките на месец имам кръв по тоалтната хартия след изхождане. Първият път беше преди около месец и ми се случи за пръв път от...не знам явно от както съм била много малка. След като се изходих и се забърсах по хартията имаше много светло червена кръв не беше много обилно, но не беше и точно само капчици. Вече не помня много добре но тогава се стреснах адски яко, изчетох всички форуми( голяма грешка знам) , наплаших се - рак , мак от какво ли не...изпражненията ми сами по себе си бяха големички , огледах ги нямаше кръв по тях, но знам ли може да не съм видяла...
След това месец нямаше нищо...ходих си редовно до тоалетната, изхождах се лесно...и от няколко дена се чувствам доста подута , не мога да се изходя нормално. Днес след като изходих доста малко количество( не знм как да го кажа по точно, беше малко изпражнение, сякаш има още) получих доста силна болна около ануса като щипане и при избърсването имах кръв по хартията...представете си стреса ми...кръвта не знам какъв цвят беше..бях се шокирала..мисля че беше сравнително светла ..или към тъмно...наустона не помня...изпражненията ми си бяха светло кафеви...нямаше кръв по тях доколкото успях да видя..сега след около час още ме наболява ануса , а след повторен опит да се изходя...доста се бапънах пак не изляза много имаше и прозрачна слуз но не и кръв. Слуз мисля че и преди ми се е случвало да има.
С няколко думи имам някво подобие ня запек последно време, хранех се ссъс сухи храни , за вода да не говорим аз вода не пия...1 чаша на ден най много...
Моля ви за помощ, много съм изплашена, четох за рак на дебелото черво , за какво ли не..жестоко се надявам да са само хемороиди. На лакар ще отида, просто искам накакъв вид мнение или инфотмация какво мога да очаквам...

д-р Ал. Игнатова

Re: Кръв по тоалетната хартия!Помощ!

Мнение от д-р Ал. Игнатова » 13 сеп 2017 13:33

Здравейте!
При запек и сухи изпражнения много лесно може да се получи леко разкъсване на лигавицата, от където е и слабото кървене - паренето е от раничката.

Bleck

Re: Кръв по тоалетната хартия!Помощ!

Мнение от Bleck » 14 сеп 2017 08:50

Здравейте отново, днес забелязах и кървави следи по изпражнрнията...беше много малко. Нямам апетит, имам газове , подут корем.....моля ви умирам от страх има ли някаква вероятност това да е рак ?

Отговори

Върни се в “Хемороиди и анални фистули”