ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Не всички последствия се усещат на момента!
За мъжете, които искат да станат бащи на здрави деца
Бета глюканът е сред най-мощните имуностимулатори

запек тънки изпражнения

Заболявания на дебелото черво и ануса

Модератор: консултанти

мери мери

запек тънки изпражнения

Мнение от мери мери » 24 авг 2017 14:07

Темата е коментирана досега, но не можах да намеря отговор на моя проблем. Първо да кажа, че ми е правена операция на ануса от анална фистула. След нея се чувствах много добре. След раждането ми обаче нещата са различни. Проблема сега е със стомаха. Бях на гастроентериолог и ми изписа ацелисол за един месец, оплакванията ми бяха от рефлукса, който имах през бременността. Някаде 4-5 месеца след раждането се появи наново. Докато пиех ацелисол бях добре. По късно обаче болката се върна придружена с мърморене в стомаха. ЛЛ ми изписа креон от 10000 3×1 и ункоплор 2×1. Сега идва съществения проблем, болка нямам, но днес какво забелязвам, много трудно отидох по голяма нужда и едни тънки изпражнения. Наложи се да си сложа свещичка даже. Звънях на ЛЛ според нея няма проблем, след като и трудно е имало изхождаме. Четох разни публикации в нета и стигам до заключението - рак на панкреаса. Вече съм в абсолютен стрес. Много моля за компетентното ви мнение докторе. Много съм притеснена.

д-р Ал. Игнатова

Re: запек тънки изпражнения

Мнение от д-р Ал. Игнатова » 25 авг 2017 14:04

Здравейте!
Не си правете такива прибързани изводи и не смятам, че тези оплаквания са признак на рак на панкреаса във всеки случай.
Проследете се днес и утре дали ще има промяна в изпражненията.

Отговори

Върни се в “Хемороиди и анални фистули”