ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Как искрицата в секса се превръща във вечен огън?
Анаболните стероиди са свързани с мъжкия тестостерон
Преувеличават ли мъжете в страданията си
Защо даряването носи повече щастие от получаването?

какво става с мен

Заболявания на дебелото черво и ануса

Модератор: консултанти

ivailo84

какво се случи с ануса ми

Мнение от ivailo84 » 12 юли 2017 23:45

Здравейте,
темата не е за тук а за хемороиди и фисури но по някаква причина не ми позволя да я публикувам там.
Моля ли дайте ми съвет изпитвам жестоки болки в аналната област,имам парене ,лек сърбеш ,прозрачно течение ПРЕДИ дефекация постоянно изтича белезникав секрет който не е премесен със фекалии и отскоро и зачевяване около анаса и всичко това се получи след едно кратен протектиран секс.
Правих консултация с хурург, 2 гастрео ентеролози и дерматог,изледвах за венерически болест,анален секрет, никой нищо не мога да отрие до сега
проблема е от около година,хирурга хемориди няма, гастроетеролога почти няма
правен е оглед на цялото черво само малко вътрешни хемороидални възли дерматолога изледва анален секрет нищо не се изолира каза няма венерически болести след нея
не знам какво ми има ...
няма крем за хеморойди и обикновено кремчета (дефлалол ,здраве,ихтиол цинков мехлем -,таблетки ,домашни лекове който да се облекчили тая болка и да спрати това течение
изхождам се сутрин измивам се намазвам се с крем за хем,или обикновен
и през целия ден не мога да сядам нармално става пулсираща болката до обед не дигам температура няма подуване.
Никой нищо не може да открие ануса ми пулсира,щипе смъди боли не мога да седя в седнало положение почти.
Отчаян съм вече, на 30 съм, НЕ МОГА ДА СЕ ВЪРНА на работа от 1 година. :evil:

krista

Re: какво се случи с ануса ми

Мнение от krista » 14 юли 2017 09:17

Крем "Витасин" /обикновен, жълтата кутийка/, но е мазен и мирише гадно. Българско производство е, има го в аптеките. Помага за хемороиди, фисури и др.

Отговори

Върни се в “Хемороиди и анални фистули”