ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Кръвен тест показва дали е преборен окончателно
Пийте чай от джинджифил
Формула дава резултата според пол, ръст, тегло и възраст

Проблеми с ануса

Заболявания на дебелото черво и ануса

Модератор: консултанти

Barboy

Проблеми с ануса

Мнение от Barboy » 01 яну 2017 15:45

Здр,моля за мнение живея в Германия преди два месеца бях опериран тук за махане на кондиломи вътре в ануса най точно казано съм носител на Папилома вируса след премахването им нещата станаха доста зле доктора ми каза,че просто имало голямо възпаление имам някакво течение от ануса и постоянен дискомфорт мазах се с доста мазила изписани от него за дерматит и т.н но забелязвам,че имам разранявания вече почнах да се притеснявам да не е рак на ануса при изхождане нямам кръв но имам чуството,че нещо ми подпира отвътре дори не ми каза дали са правени проби след махането на тези кондиломи по точно хистология.От една седмица имам вече втрисане и болки в правото черво единствено след операцията ми каза на контролния преглед,че от изпражненията съм направил две фисури много съм притеснен защото четох доста неща за този вирус,че е бил доста опасен и се развива от някой щамове рак на ануса.

д-р Цончев

Re: Проблеми с ануса

Мнение от д-р Цончев » 03 яну 2017 21:44

Според мен не трябва дасе притеснявате за такива неща, съвсем нормално е да има възпаление на такова място след операция както и подобни оплаквания. Вероятно ще трябва да се въоръжите с повечко търпение...

Отговори

Върни се в “Хемороиди и анални фистули”