ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Дефицитът на витамин B3 може да доведе до безсъние
Може ли един размер да пасне на всички мъже?
България е от малкото страни, където билката вирее свободно

Проблем , кървене при голяма нужда

Заболявания на дебелото черво и ануса

Модератор: консултанти

Nobi

Проблем , кървене при голяма нужда

Мнение от Nobi » 27 авг 2016 12:03

Здравйте. Обръщам се тук понеже не знам какво да правя. От няколко седмици имам кръв при изхождане по голяма нужда , ясно червена придружена със слуз. Това зачестя след като започнах да се изхождам със запек. Мисля че отделно имам и хемороиди. Нямах кръв преди няколко седмици дори при запек защото не съм засягал хемороидите с твърди храни. От няколко дни след като видях слузта ми се върти само една мисъл и не знам как да постъпя. Страхувам се отчайвам се и не знам просто не знам какво да направя какво е и какво следва.
Ще съм ви много благодарен ако някой може да ми каже повече по моя проблем да ме успокои и да ме насочи защото съм едва на 23 а това което се случва с мен или по скоро изхода от него..помогнете...

д-р Цончев

Re: Проблем , кървене при голяма нужда

Мнение от д-р Цончев » 29 авг 2016 16:37

Мога да препоръчам добър гастроентеролог в София.

Nobi

Мнение от Nobi » 31 авг 2016 00:50

Здравейте Др.Цончев. Искам да кажа че аз съм от Сливен и ще ми бъде малко трудно да дойда в София за това бих искал да Ви попитам дали можете да препоръчата някой в околието на Сливен примерно в Стара загора? И бих искал да попитам и се надявам на честен отговор ако можете разбира се да ми отговорите,това което съм описал в поста ми голям или малък повод за притеснение ли е и..бъдете честен това симптоми на най'страшното ли са?

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 13 сеп 2016 20:57

Е, чак пък най-лошото.... не се притеснявайте
http://www.julianov.com/

dancho_

Мнение от dancho_ » 13 сеп 2016 21:56

Според мен си за хирург. Щом кръвта е ясно червена не се притеснявай. Въпреки това имаш проблем и най-доброто решение е да не чакаш повече, а да отидеш на лекар. Колкото по-рано - толкова по-добре. Гадни са тези неща, но се лекуват.

cvetelina.andonova

Мнение от cvetelina.andonova » 06 окт 2016 13:34

Особено при мъжете знам,че проблема е по-сериозен.Доста е неприятно това заболяване.Не се умира,но е кофти. Дано по-скоро стане съвсем просто да се лекува. Попаднах на тази статия,която е обнадеждаваща. https://www.actualno.com/interview/d-r- ... _9106.html

Отговори

Върни се в “Хемороиди и анални фистули”