ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Не всички последствия се усещат на момента!
За мъжете, които искат да станат бащи на здрави деца
Бета глюканът е сред най-мощните имуностимулатори

Болка при изхождане

Заболявания на дебелото черво и ануса

Модератор: консултанти

д-р Цончев

Re: Болка при изхождане

Мнение от д-р Цончев » 19 юли 2016 11:14

Нищо фатално няма, не се притеснявайте. По-скоро си намерете нещо подходящо за мазане че да не ви боли...Ама то там какво ли може да се купи свободно....

r9ronaldo

Мнение от r9ronaldo » 19 юли 2016 17:45

Без рецепта нищо не дават когато питах лекаря може ли да ми даде нещо за мазане докато ми запишат час за преглед той ми каза само парацетамол да взимам нищо друго. Имам крем здраве от България мажа се с него сякаш леко облекчава. Ще стисна зъби ще изкарам още малко и така. Благодаря Ви много за съветите и успокоението. Като се прибера ще пиша какво е станало с на прегледа.
Поздрави и усмихнат ден :-)

r9ronaldo

Мнение от r9ronaldo » 24 ное 2016 23:59

Здравейте пак. Както казах ще пиша след като се прибера и мина през лекар. Ходих на преглед оказа се най- лекото което може да е от всичко един малко по раздразнен хемороид. Хирурга каза че няма нужда от оперативна намеса и сега съм на свещички но гада все още не се предава. Благодаря за съветите и за успокоението. Поздрави 8)

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 29 ное 2016 02:12

Постепенно ще се успокои, търпение му е майката...

r9ronaldo

Мнение от r9ronaldo » 16 дек 2016 05:15

Здравейте отново. Искам да ви споделя до къде стигнах с опита ми за отърване от тази напаст (хемороидите ) от вече близо месец ползвам най различни медикаменти, около 10 дни свещички цикатредина, след това без прекъсване близо 2 седмици свещички мастук като последната седмица започнах да слагам и масту крем ефект може да се каже почти никакъв болката си продължава кървенето най- редовно не знам в кой стадий е но доктора каза че няма нужда от оперативно премахване. Знам само че е вътрешен (един брой) и за щастие не се показва, но при слагането на свещичките се усеща.

Та наред с медикаментите реших да добавя нещо и от мен, нещо което е много познато на нас българите и 90% от всички ни го имаме в домовете си през този период на годината. Това е така наречена "Зелева чорба" както е известно тя се използва след тежка вечер в добра компания а при по голямо количество е доста ефективно слабително. Та реших да пробвам това нейно свойство.1-вия ден не бях ял почти нищо през деня и изпих около 700мл на веднъж и след 30 минути бях готов за преглед изчистен без абсолютно никаква болка ( това ми беше целта ) на 2-рия ден прескочих на 3-тия пак този път 500 мл ефекта беше почти същия, само че една идея по бавно. Днес е 5-ти ден и не съм пил но като си сложих свещичка ми направи впечатление че гада сякаш беше изчезнал него напипах може да греша но освен това болка почти нямаше. Утре отново съм на зелевка. Не искам да пия всеки ден понеже има доста сол и малко ме притеснява това но пък през ден ефекта си е достатъчно добър. Цялата идея на това е че се избягват напъването и натоварването в областта на ануса и по този начин хемороида се дразни много по малко и има повече време да се свие. Ще го направя това още няколко пъти да станат около 2 седмици и ще пиша пак за резултата. Надявам се да не съм си въобразил.

Ако някой реши да пробва успех и дано да съм помогнал! Поздрави

Отговори

Върни се в “Хемороиди и анални фистули”