Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Броят им ще намалее от 71 на 23
Колко често почистваме дистанционното устройство?
Могат да са индикатор за здравословни проблеми

Проблем след анален секс

Заболявания на дебелото черво и ануса

Модератор: консултанти

ionito

Проблем след анален секс

Мнениеот ionito » 17 мар 2009 10:28

Здравейте,
С приятеля ми правихме вагинален секс,но изведнъж аз се мръднах малко и пенисът му влезе поне 3-4 пъти(досега не съм правила анален секс).Изпитах болка и когато отидох до тоалентната,видях,че има кръвотечение,което не беше много,а оставаше по тоалетната хартия след попиване.След около 1.30-2.00h. видях,че мястото между влагалището и сфинктера е подуто и силно зачервено.Отделно по самия мускул също има 2 ранички,които са значително по-малки.
Какво да правя?Какво е това? Може ли да мине от самосебеси или трябва да посетя лекар?Какъв?
P.S. Проникването стана на по-бурен секс...

credote

Re: Проблем след анален секс

Мнениеот credote » 17 мар 2009 12:29

може да се е получило протриване и травмиране на лигавицата....мий се само с вода и се намажи с някакво успокоително кремче, ако не минава на лекар , най- вероятно дерматолог

Потребителски аватар
blader

Мнениеот blader » 17 мар 2009 14:35

Проктолог... това според мен е интърнал проблем. :)
Но мий със студена вода и поливай със смрадлика, би трябвало да се оправи.

Би трябвало да знаеш как се прави смрадликата, ако не, кажи, ще те отворим на тая тема ;)
д-р Стефанов

ionito

Мнениеот ionito » 17 мар 2009 21:05

Е,то това си го пише на опаковката (предполагам да използвам "рецептата" за вагинални промивки).Дано да се оправи,защото мисля,че ще ми е много неудобно да отида на лекар... :oops:
Ами когато се къпя,имам навик да ползвам много топла вода...Сега с по-хладка?
Съжалявам за глупавите въпроси,ама....
Мерси за помощта

julian_78

Мнениеот julian_78 » 18 мар 2009 04:53

да, с по-хладка вода ще трябва да миеш, щом се е стигнало до кръвотечение значи имаме разкъсване на лигавицата. то така изведнъж като се проникне в ануса хич не е добре, те хората затова ползват лубриканти. дано да не се получи фисура, а да си зарастне от само себе си. що за секс е това не ми е много ясно, ама това е друга тема. да, промивките със смрадлика ще предпазят от инфекция, също дано да няма запек, който допълнително да влоши проблема. пиши как се развиват нещата.

Потребителски аватар
blader

Мнениеот blader » 18 мар 2009 14:12

Ако има запек.... става сложен казусът. Ще пиеш едни чайове, докато се излекува и се моли дане получиш фисурка, заради това... брутални сте, хора! брутални! :D
Смрадликата - промивката точно според рецептата, да.
Но прегледът при лекар е неизбежен, че може да пострадаш повече, ако се получи сепцис, заради замърсяване.
д-р Стефанов

Потребителски аватар
blader

Мнениеот blader » 18 мар 2009 14:13

сепсис*
д-р Стефанов

ionito

Мнениеот ionito » 18 мар 2009 21:25

Еми правихме си нормален,малко по-скоростен секс...и стана то каквото стана(никога не е ставало нещо подобно,за да се притесняваме,а и определено не е било умишлено,за да ползваме лубриканти :cry: ).
Еми колкото до запек-мисля,че няма,ама малко ме е страх да отида до тоалетната и се опитвам да отлагам.
Като гледам така- оправя се.Вече не е подуто,а просто зачервено.Двете ранички на сфинктера изчезнаха.Промивам се със смрадлика...
Прегледах снимки на фисури в интернет и мисля,че не е нищо такова(доколкото успявам да видя-не съм опитно лице).И общо взето надявам се да се оправи наистина,а не само привидно да е така.
Проктолог,нали?

julian_78

Мнениеот julian_78 » 19 мар 2009 03:03

да, проктолог.

Върни се в “Хемороиди и анални фистули”