Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Така ще се повиши ефективността в системата
За първи път - консултации по темата
Точно обратното, оказва се
реклама

Проблем след анален секс

Заболявания на дебелото черво и ануса

Модератор: консултанти

Проблем след анален секс

Мнениеот ionito » 17 Мар 2009 10:28

Здравейте,
С приятеля ми правихме вагинален секс,но изведнъж аз се мръднах малко и пенисът му влезе поне 3-4 пъти(досега не съм правила анален секс).Изпитах болка и когато отидох до тоалентната,видях,че има кръвотечение,което не беше много,а оставаше по тоалетната хартия след попиване.След около 1.30-2.00h. видях,че мястото между влагалището и сфинктера е подуто и силно зачервено.Отделно по самия мускул също има 2 ранички,които са значително по-малки.
Какво да правя?Какво е това? Може ли да мине от самосебеси или трябва да посетя лекар?Какъв?
P.S. Проникването стана на по-бурен секс...
ionito

Re: Проблем след анален секс

Мнениеот credote » 17 Мар 2009 12:29

може да се е получило протриване и травмиране на лигавицата....мий се само с вода и се намажи с някакво успокоително кремче, ако не минава на лекар , най- вероятно дерматолог
credote

Мнениеот blader » 17 Мар 2009 14:35

Проктолог... това според мен е интърнал проблем. :)
Но мий със студена вода и поливай със смрадлика, би трябвало да се оправи.

Би трябвало да знаеш как се прави смрадликата, ако не, кажи, ще те отворим на тая тема ;)
Medical student in Medical university of Sofia
Аватар
blader

Мнениеот ionito » 17 Мар 2009 21:05

Е,то това си го пише на опаковката (предполагам да използвам "рецептата" за вагинални промивки).Дано да се оправи,защото мисля,че ще ми е много неудобно да отида на лекар... :oops:
Ами когато се къпя,имам навик да ползвам много топла вода...Сега с по-хладка?
Съжалявам за глупавите въпроси,ама....
Мерси за помощта
ionito

Мнениеот julian_78 » 18 Мар 2009 04:53

да, с по-хладка вода ще трябва да миеш, щом се е стигнало до кръвотечение значи имаме разкъсване на лигавицата. то така изведнъж като се проникне в ануса хич не е добре, те хората затова ползват лубриканти. дано да не се получи фисура, а да си зарастне от само себе си. що за секс е това не ми е много ясно, ама това е друга тема. да, промивките със смрадлика ще предпазят от инфекция, също дано да няма запек, който допълнително да влоши проблема. пиши как се развиват нещата.
julian_78

Мнениеот blader » 18 Мар 2009 14:12

Ако има запек.... става сложен казусът. Ще пиеш едни чайове, докато се излекува и се моли дане получиш фисурка, заради това... брутални сте, хора! брутални! :D
Смрадликата - промивката точно според рецептата, да.
Но прегледът при лекар е неизбежен, че може да пострадаш повече, ако се получи сепцис, заради замърсяване.
Аватар
blader

Мнениеот blader » 18 Мар 2009 14:13

сепсис*
Аватар
blader

Мнениеот ionito » 18 Мар 2009 21:25

Еми правихме си нормален,малко по-скоростен секс...и стана то каквото стана(никога не е ставало нещо подобно,за да се притесняваме,а и определено не е било умишлено,за да ползваме лубриканти :cry: ).
Еми колкото до запек-мисля,че няма,ама малко ме е страх да отида до тоалетната и се опитвам да отлагам.
Като гледам така- оправя се.Вече не е подуто,а просто зачервено.Двете ранички на сфинктера изчезнаха.Промивам се със смрадлика...
Прегледах снимки на фисури в интернет и мисля,че не е нищо такова(доколкото успявам да видя-не съм опитно лице).И общо взето надявам се да се оправи наистина,а не само привидно да е така.
Проктолог,нали?
ionito

Мнениеот julian_78 » 19 Мар 2009 03:03

да, проктолог.
julian_78

Назад към Хемороиди и анални фистули