ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Ще отпадне ли нуждата от инжекционно лечение
В повечето случаи чупливите нокти са напълно решим проблем.
Успокоява стомашно-чревния тракт и улеснява откашлянето.

Присаждане на коса

Бръчки, Косопад, Силиконови импланти, Татуировки... и всякакви разкрасителни процедури

Модератор: консултанти

lily68

Присаждане на коса

Мнение от lily68 » 26 юни 2008 22:36

В следствие от лъчетерапия на мозъчен тумор на дъщеря ми не се възтанови напълно косата.В нейния случай може ли да се направи присаждане на коса?

Д-р.Хинкова

Re: Присаждане на коса

Мнение от Д-р.Хинкова » 27 юни 2008 16:30

Това е дълга и трудна процедура,но трябва да се консултирате с пластичен хирург,дали общото и състояние ще го позволи.

lily68

Мнение от lily68 » 27 юни 2008 17:51

Тя сега е добре.Няма нищо засегнато от тумора(дай боже да е така).Притеснява ме това присаждане на коса да не възбуди тумора(глиобластом).
Др. Хинкова ,препоръчайте ми някой надежден пластичен хирург в София или Варна

Д-р.Хинкова

Мнение от Д-р.Хинкова » 27 юни 2008 18:19

София-Клиника Малинов
бул.Гоце Делчев 46
965 57 11.

lily68

Мнение от lily68 » 27 юни 2008 20:53

Благодаря ви др.Хинкова!Желая ви здраве!

д-р Габровски

Мнение от д-р Габровски » 30 юни 2008 14:34

Ако туморът е глиобластом, има изключително голяма вероятност да рецидивира.
Малко ме учудва, че правите планове за козметични, пластични операции при едно толкова тежко заболяване.
доц. Н. Габровски, дм
Секция по Неврохирургия
Болница "Пирогов"

lily68

Мнение от lily68 » 01 юли 2008 18:13

Др.Габровски,аз знам прогнозите за глиобластома.И по повод това да Ви запитам , знаете ли някакво лекарство(нещо като ваксина),което да поддържа ремисия и да не позволява глиобластома да рецидивира.Чувала съм,че имало ваксина,която се прави индивидуално за всеки болен ,като се взема от самия тумор на човека.Дали дава сто процентов резултат? Чух,че само в САЩ и Германия я прилагали.Не искам да се предаваме на тази коварна болест!Трябва да победим глиобластома!И съм способна да направя и невъзможното за моята дъщеря,тя е само на 21 год.Затова търся изход от това положение!

dobigd

Мнение от dobigd » 15 май 2014 13:09

Здравейте, бих искала да добавя към коментарите относно присаждането на коса в чужбина. Наблюденията ми са конкретно за една клиника в Истанбул - клиниката на д-р Серкан Айгън! Мой много близък познат реши да се възползва и наистина резултатите са удивителни! Направо е като нов, все едно никога не е оплешивявал. и за да бъда максимално полезна ще ви обобщя накратко за какво става дума : Използвания метод е Фоликулярна екстракция - процес на премахване на космени фоликули от скалпа или други, незасегнати от оплешивяване части на тялото. Един по един космените фоликули се премахват под формата на фоликулярни единици с помощта на микро мотор, оборудван със специални игли с диаметър 0,6 – 0,7 без наличие на каквито и да било разрези и шевове. Иззетите фоликули се присаждат от специалист в каналчетата, които се отварят в засегнатите от оплешивяване зони. Фоликулярната екстракция се е превърнала в предпочитан метод, тъй като не оставя никакви видими белези в донорската област.

И цялата тази работа само за 3-4 дни престой в Истанбул - без болка и някакви външни белези! Направо никой не можа да повярва какво са му направили! Тази клиника случайно я намерихме в нета и той прати запитване на info@arpanu.com - това се оказа, че е агенция, която организира цялата работа - от момента на пристигане в Истанбул до заминаването! Осигуриха му транспорт от и до хотела , включено в цената и всичко ако не се лъжа беше за около 3000 лв. Разбира се отново си зависи и от фоликулите които трябва да се вградят!

Дано да съм от полза! :)

razi

Мнение от razi » 28 май 2015 11:03

Здравейте,

В Турция/Истанбул е доста успешна тази процедура.
Дано да съм ви от полза

За повече информация моля пишете на razies@hotmail.com

Milla30

Мнение от Milla30 » 20 мар 2017 19:59

С мъжът ми бяхме на консултация в клиниката на др.Серкан Айгън, приличаше повече на касапница отколкото на клиника, едновремено имаше около 10 араби. Той е просто собственик на клиниката и няма никаква връзка с операциите,не ги извършва, работят само техници. Ние въобще не останахме останахме доволни и се отказахме.По далече от такива места

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 26 мар 2017 13:25

Я дайте линк да я видим...

Tedd

Мнение от Tedd » 14 апр 2017 22:06

Ако сте решили да си присаждате коса в Истанбул Турция, при всички положения трябва да избягвате както споменатата клиника серкан айгън, така и клиника Cosmedica и посредническата фирма Медикъл караджъ турс.
Всичките правят операции без лекар, ( дори лъжат че има лекар) само техници работят да знаете.

Tedd

Мнение от Tedd » 14 апр 2017 22:44

д-р Цончев написа:
26 мар 2017 13:25
Я дайте линк да я видим...
Ето и линк от чужди форуми с коментари на потърпевши от клиниката серкан айгън
http://www.hairrestorationnetwork.com/e ... aygin.html

ivanajelqzkova

Мнение от ivanajelqzkova » 10 юни 2017 18:41

Косопадът е сериозен проблем за много мъже и жени. Моят мъж също имаше проблем с косопада. За щастие, взехме мерки навреме. Разпитахме приятели и познати, след което започна да си прави процедури по мезотерапия в MOD EDIT. В момента е добре, надявам се да няма повече проблеми.

Отговори

Върни се в “Естетична хирургия. Козметика. Козметология”