ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Дефицитът на витамин B3 може да доведе до безсъние
Може ли един размер да пасне на всички мъже?
България е от малкото страни, където билката вирее свободно

Плешивост

Бръчки, Косопад, Силиконови импланти, Татуировки... и всякакви разкрасителни процедури

Модератор: консултанти

jitac

Плешивост

Мнение от jitac » 20 яну 2016 17:13

Здравейте, на 23 и съм плешив :lol: като нямам коса на темето което е обичайното и няма да питам как да я възстановя даже напротив искам да питам как окончателно да премахна цялата си коса :) може ли да ми кажете някакъв безопасен начин освен бръсненето на главата (този начин ми омръзна тотално) искам завинаги да я разкарам. Предпочитам изобщо да нямам от колкото да имам няколко косъма на кръст, Благодаря :)

д-р Цончев

Re: Плешивост

Мнение от д-р Цончев » 23 яну 2016 17:42

Аз лично не се сещам за някакъв метод....

max1

Мнение от max1 » 25 мар 2016 00:09

Присади си коса и отново ще имаш.
Освен това има медикаменти Финастерид и Миноксидил, които предизвикват растеж на косата, но са със странични ефекти...
На мен засега не ми се е налагало да вземам мерки, защото на 41 г. все още не съм почнал да оплешивявам, но ако започна ще прибегна до някой от методите.

filis

Мнение от filis » 21 яну 2017 23:45

max1 написа:Присади си коса и отново ще имаш.
Освен това има медикаменти Финастерид и Миноксидил, които предизвикват растеж на косата, но са със странични ефекти...
На мен засега не ми се е налагало да вземам мерки, защото на 41 г. все още не съм почнал да оплешивявам, но ако започна ще прибегна до някой от методите.
Бихте ли споменали някои от страничните им ефекти, вече от година ползвам миноксидил, ефект няма при мен....

max1

Мнение от max1 » 28 яну 2017 23:07

Кожни алергии, сърбежи, зачервяване, отпадналост, хронична умора, а при спиране на приложението порастналата коса отново изпада.

Отговори

Върни се в “Естетична хирургия. Козметика. Козметология”