ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Ето кои са подходящите грижи за кожата.
Откри френски научен екип
Доколко правилно е да се отрича който и да е от двата вида?
Опасността идва от жената кръводарител.

Дермаролер

Бръчки, Косопад, Силиконови импланти, Татуировки... и всякакви разкрасителни процедури

Модератор: консултанти

sofia 77

Дермаролер

Мнение от sofia 77 » 08 фев 2014 23:37

Искам да попитам някой използвал ли е въпросният уред?
http://giza-perfumes.eu/product_info.ph ... cts_id=597
Това е валяче с игли , с различни размери на иглите , плъзга се по кожата и иглите се забиват в епидермиса.
В моя случай съм решила да взема 2.0 мм.

Въпроса е дали действа при отпуснати бузи обаче/ това е излишна кожа която трябва да се изреже от пл. хирург / и въобще има ли логика в тази манипулация, може ли да доведе до лифтинг ефект това забиване на иглите в кожата :twisted: , или е поредният трик като с кремовете с хиалуронова к- на .
Доколкото знам , хиалурона е с големи молекули и не може да пронкне в кожата , става само с инжекции.

btrend

Re: Дермаролер

Мнение от btrend » 22 ное 2016 10:55

Най-вероятно ще има лек лифтинг ефект, но 2 мм игли са преклаено големи. Могат да доведат до обратен ефект, изберете игли не по-дълги от 1 мм. Аз наскоро си поръчах derma stick и се интересувах от темата.

btrend

Re: Дермаролер

Мнение от btrend » 28 ное 2016 16:06

sofia 77 написа:Искам да попитам някой използвал ли е въпросният уред?
http://giza-perfumes.eu/product_info.ph ... cts_id=597
Това е валяче с игли , с различни размери на иглите , плъзга се по кожата и иглите се забиват в епидермиса.
В моя случай съм решила да взема 2.0 мм.

Въпроса е дали действа при отпуснати бузи обаче/ това е излишна кожа която трябва да се изреже от пл. хирург / и въобще има ли логика в тази манипулация, може ли да доведе до лифтинг ефект това забиване на иглите в кожата :twisted: , или е поредният трик като с кремовете с хиалуронова к- на .
Доколкото знам , хиалурона е с големи молекули и не може да пронкне в кожата , става само с инжекции.
И да добавя, подобни уреди много помагат за проникването на продукти в кожата, ефектът е усезаем, конкретно с хиауронова киселина не съм използвала, но съм сигурна че ще е по-добър ефектът отколкото без, защото все пак това си е пробиване на кожата и позволява съставките да проникват по-надълбоко.

Отговори

Върни се в “Естетична хирургия. Козметика. Козметология”