ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
В повечето случаи чупливите нокти са напълно решим проблем.
България е от малкото страни, където билката вирее свободно
Откри френски научен екип
Ацетилсалициловата киселина може да предпази от усложнения при...

Татуировка

Бръчки, Косопад, Силиконови импланти, Татуировки... и всякакви разкрасителни процедури

Модератор: консултанти

niki335

Татуировка

Мнение от niki335 » 24 май 2013 00:55

Здравейте,
решил съм да си правя татуировка която покрива гърдите.
СНИМКА ---> http://prikachi.com/images.php?images/746/6143746b.jpg
Но понеже аз съм си паника на тема болести и забелязах,че имам тук-там някоя друга бенка и много бързо се отказах да си я правя,защото ме е страх по време на процедурата татуиста да не мине през някоя бенка без да иска и да стане нещо.По принцип бенките трябва да се заобикалят,съответно и при мен ще е така,но може да не види някоя бенка и т.н.
Отделно преди време имах пъпки по гърдите и сега имам някакви белези които са под формата на малки петънца образували се от стискането може би,но не съм сигурен дали са белези от пъпките или са някакъв вид бенки.
Точно за това мисля да направя консултация с дерматолог (Д-р Слава Божинова,Александровска болница) и тя да ми каже дали да си правя татуса или не.
Та искам да ви поптитам има ли някакви такива бенки които са като малки петънца или са си белези?

д-р Цончев

Re: Татуировка

Мнение от д-р Цончев » 24 май 2013 10:48

Аз лично не разбирам ясно въпроса.

Forum admin

Re: Татуировка

Мнение от Forum admin » 24 май 2013 23:56

Ако на мястото преди това е имало пъпка и в последстие е останало петънце(дълго време), значи по-вероятно е да си е от пъкатата, а не е бенка. Най-сигурният вариант е да отидете при споменатата лекарка, която лесно ще различи бенка от петънце от пъпка, ако трябва да ги очертае (бенките), снимайте се и последствие отидете при татуиста с молба очертаните да ги заобиколи. Естествено допитайте до лекарката за вредата от татуировката.
Поздрави! :)
Ако искаш да узнаеш бъдещето - изследвай миналото!

Отговори

Върни се в “Естетична хирургия. Козметика. Козметология”