ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Риби в депресия помагат за разработване на антидепресанти
Мнението е на експерти по въпросите на грипа
Ето кои са подходящите грижи за кожата.
Може ли един размер да пасне на всички мъже?

Акне

Бръчки, Косопад, Силиконови импланти, Татуировки... и всякакви разкрасителни процедури

Модератор: консултанти

Мариян Иванов

Акне

Мнение от Мариян Иванов » 12 авг 2011 21:12

Добър вечер ! Момче съма 18 години. и от доста време имам проблеми с акнето по лицето ! Преди месец се беше доста поизчистило от един крем , но сега съм в чужбина да работя и от около седмица работата става все по-зле.. всяка сутрин едно и също нови пъпки , цялото чело стана в черни точки .. просто съм много отчаян .. да не забравя ,че може би се получи от това ,че пия сокове 1л /130 гр.захар - ужасно много.. и съм изпил към 25 л за този период в чужбина .. Закупил съм какви ли не тоник , почистващо за лице, някви кърпички , кремове за единични пъпки .. е няма и няма .. Не искам да се прибирам и да ме е срам да изляза на улицата.. просто самочувствието е на 0 .. Чакам до 2 дена да ми донесат АКНЕ БП5 и спирт.. ! Тука не знам нито как да си намеря спирт.. нито нещо наистина действащо ( в Лондон съм и мисля,че точно тука няма как да няма доста доста по-модерни и нови средства за това, но не знам от къде ) Прибирам се след 20 дена и съм решен на всяка цена - козметик,химически пилинг, и каквото и да е , Роакутан да започна и не знам кво не .. само и само да се махне ,защото наистина много е деприсиращо и просто не е приятно да се гледам аз, пък за останалите ..Казват ми хормони ,това онова .. е до кога да стоя с тия черни точки и от тях пъпки по лицетоо.. писва ! Много ще съм Ви благодарен да ми препоръчате дерматолог в София.. козметично студио/студиа ..медицински козметик .. общо казано най-доброто! Лека вечер !

д-р Цончев

Re: Акне

Мнение от д-р Цончев » 14 авг 2011 18:46

Ето тук
viewforum.php?f=16
темата е широко обсъждана...

Отговори

Върни се в “Естетична хирургия. Козметика. Козметология”