ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Зачеването на момиче наистина е майсторлък
Най-силно засегнати са раменният и тазовият пояс
Сдружение „Зачатие“ отново ще раздаде ваучери за подпомагане н...

Тежест в краката и синини

Бръчки, Косопад, Силиконови импланти, Татуировки... и всякакви разкрасителни процедури

Модератор: консултанти

motorina

Тежест в краката и синини

Мнение от motorina » 25 юли 2011 22:25

От около година изпитвам силна тежест в краката придружена с умора. С плоско стъпало съм и чести промени в теглото, когато килограмите ми са в повече симптомите се засилват.Наскоро чух за такъв синдром и заболяване, което протича дори при слаби жени, но методите които показаха бяха масажи и обливания със студена вода.
Освен това имам много голяма синина на левия крак от също около година, може ми малко по-малко, която не изчезва, някакъв кръвоизлив ли е или какво?На другият крак също се появи, но от по-скоро, няколко месеца.Също не изчезва и си стоят там.При натиск има лека болка.Не ми приличат на разширени вени, но може и да не разбирам.Моля ви за мнение и съвет.Има ли лечение тези симптоми и предпоставка ли са за някакво заболяване?

д-р Цончев

Re: Тежест в краката и синини

Мнение от д-р Цончев » 26 юли 2011 20:50

Добре е да се погледне от съдов хирург. Другаде по тялото излизат ли лесно синини?

motorina

Мнение от motorina » 27 юли 2011 03:32

Безпричинно, без удар например, не.Но тези си стоят така, точно по средата където е дебелата кост.

motorina

Мнение от motorina » 27 юли 2011 03:35

А за тежестта в краката какво мога да направя, на какво се дължи?Понякога се обливам с ледена вода, когато се чувствам много зле и когато усещам запарване, но изстивам след това.А също и са много често ужасно ледени стъпалата ми, но това знам че е от лошо оросяване..което евентуално бих могла да постигна с повече движение и Гинко Билоба..

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 27 юли 2011 06:47

Трябва да се огледа или от дерматолог или от съдов хирург - възможно е да са хиперпигментирани участъци, атрофични участъци, съдови особености и др.

Отговори

Върни се в “Естетична хирургия. Козметика. Козметология”