ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Ето кои са подходящите грижи за кожата.
Откри френски научен екип
Доколко правилно е да се отрича който и да е от двата вида?
Опасността идва от жената кръводарител.

Ринопластика

Бръчки, Косопад, Силиконови импланти, Татуировки... и всякакви разкрасителни процедури

Модератор: консултанти

progresive

Ринопластика

Мнение от progresive » 06 дек 2010 18:56

Имам леко изкривяване на носа и съм решил да го оправя. Въпроса ми е в коя болница е най-добре да отида?

д-р Цончев

Re: Ринопластика

Мнение от д-р Цончев » 07 дек 2010 21:30

Повечето болници с УНГ отделения и операционни правят такава пластика.

elcaliente

Мнение от elcaliente » 08 дек 2010 13:49

Здравейте :) - На мен ми правиха ринопластка на 11.11.10 г -защото имам девиация и липса на ностна преграда(срастване някакво) - Сега носа ми е доста по-прав, но пак немога да дшам добре - ту с едната ту с другата ноздра :( - дали ще се оправи това нещо и защо от време-на време имам едно силно парене и смъдене на очите? Моля помогнете ми, че се притеснявам много :(

zunio

Мнение от zunio » 08 яну 2011 20:44

В някоя от Университетските УНГ-клиники.Често след операции на носната преграда се натрупват сухи корички,които дават тези оплаквания.Би трябвало да отмине с времето,но е удачно да си мажеш носа с унгвент-напр.Виброцил или ринолекс.Не ги чопли.Колкото по-дълго ги мажеш-толкова по-добре :)))

elcaliente

Мнение от elcaliente » 13 яну 2011 20:34

Благодаря за съвета :) Вече изминаха 2 месеца след операцията - но имам едно много силно сълзене на очите с "Пристъпи" буквално на парене :(- Това го нямах преди ринопластиката, да не би да са ми засеганли слъзните канали или нещо подобно?

d.zahariewa

Мнение от d.zahariewa » 10 окт 2013 03:08

Здравейте. Преди 15 дни си правих корекция на носа. Махнаха ми тампоните, гипса и лепенката. След седмица ще ми махнат и пластините. Въпросът ми е след махането на пластините формата на носа променя ли се. Върхът спада или се вдига или си остава същия? Ако някой е минал през това и каже какво се случва след операцията ще бъда благодарна.

Отговори

Върни се в “Естетична хирургия. Козметика. Козметология”