ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Дори в малки количества провокират стомашен дискомфорт
Схващането, че застрашават само жените е много грешно
Промените в изхожданията при бебето могат да насочат към серио...

Търся добър лекар, който лекува косопад

Бръчки, Косопад, Силиконови импланти, Татуировки... и всякакви разкрасителни процедури

Модератор: консултанти

emata61

Търся добър лекар, който лекува косопад

Мнение от emata61 » 11 ное 2010 03:36

Моля, препоръчайте ми добър кожен лекар в София, който работи със ЗК и лекува успешно косопад! Сериозно съм изплашена за косата си. От доста години насам се получи изтъняване на косъма на темето, но напоследък оредя драстично и на други места.
emata61

Александър Атанасов

Re: Търся добър лекар, който лекува косопад

Мнение от Александър Атанасов » 01 мар 2011 22:39

Здравейте! Искам да споделя една,надявам се,ценна за вас информация.Аз съм Александър,търговски консултант към една световно известна фирма,която разпространява БИОЛОГИЧНО АКТИВНИ ДОБАВКИ в световен мащаб.Ако нашето тяло е здраво и има качествен материал за работа ще се справи с всяка болест.С помощта на БИОЛОГИЧНО АКТИВНИТЕ ДОБАВКИ ние даваме на организма си всички ВИТАМИНИ,МИНЕРАЛИ,АМИНОКИСЕЛИНИ,МИКРО И МАКРО ЕЛЕМЕНТИ и не БОЛЕДУВАМЕ.Може да се повлияе на всеки здравословен проблем,включително и на косопад. за връзка пишете на sandi_1983@abv.bg

AAngelov63

Мнение от AAngelov63 » 31 авг 2016 14:10

Здравейте това е телефона на г-н Ангелов за лечение на косопад в гр Чирпан 0893253962.

filis

Мнение от filis » 21 яну 2017 23:40

Консултация с трихолог. http://liliyastyle.bg/ - клиника

m.ruseva

Мнение от m.ruseva » 28 сеп 2017 10:59

Здравейте,
Лекарите, които лекуват косопад, се наричат трихолози. И аз, като filis препоръчвам да се обърнете към http://liliyastyle.bg/ - трихологът, при който ходих аз, се казва Лилия Арсова. Изключително добър специалист, който подхожда с внимание, търпение към теб и ти обяснява на нормален език защо се е стигнало до косопада (тук направих нужните изследвания). След това ми назначи терапия и още след 1-вия месец при мен косопадът намаля и положението беше овладяно.

Отговори

Върни се в “Естетична хирургия. Козметика. Козметология”