ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
След като сме преустанови ли сме кърменето
Вероятно именно тези грешки отключват кожните ви проблеми
Не се доверявайте на образователни мобилни приложения
Как да облекчим дискомфорта на болния от варицела?

Търся добър лекар, който лекува косопад

Бръчки, Косопад, Силиконови импланти, Татуировки... и всякакви разкрасителни процедури

Модератор: консултанти

emata61

Търся добър лекар, който лекува косопад

Мнение от emata61 » 11 ное 2010 03:36

Моля, препоръчайте ми добър кожен лекар в София, който работи със ЗК и лекува успешно косопад! Сериозно съм изплашена за косата си. От доста години насам се получи изтъняване на косъма на темето, но напоследък оредя драстично и на други места.
emata61

Александър Атанасов

Re: Търся добър лекар, който лекува косопад

Мнение от Александър Атанасов » 01 мар 2011 22:39

Здравейте! Искам да споделя една,надявам се,ценна за вас информация.Аз съм Александър,търговски консултант към една световно известна фирма,която разпространява БИОЛОГИЧНО АКТИВНИ ДОБАВКИ в световен мащаб.Ако нашето тяло е здраво и има качествен материал за работа ще се справи с всяка болест.С помощта на БИОЛОГИЧНО АКТИВНИТЕ ДОБАВКИ ние даваме на организма си всички ВИТАМИНИ,МИНЕРАЛИ,АМИНОКИСЕЛИНИ,МИКРО И МАКРО ЕЛЕМЕНТИ и не БОЛЕДУВАМЕ.Може да се повлияе на всеки здравословен проблем,включително и на косопад. за връзка пишете на sandi_1983@abv.bg

AAngelov63

Мнение от AAngelov63 » 31 авг 2016 14:10

Здравейте това е телефона на г-н Ангелов за лечение на косопад в гр Чирпан 0893253962.

filis

Мнение от filis » 21 яну 2017 23:40

Консултация с трихолог. http://liliyastyle.bg/ - клиника

m.ruseva

Мнение от m.ruseva » 28 сеп 2017 10:59

Здравейте,
Лекарите, които лекуват косопад, се наричат трихолози. И аз, като filis препоръчвам да се обърнете към http://liliyastyle.bg/ - трихологът, при който ходих аз, се казва Лилия Арсова. Изключително добър специалист, който подхожда с внимание, търпение към теб и ти обяснява на нормален език защо се е стигнало до косопада (тук направих нужните изследвания). След това ми назначи терапия и още след 1-вия месец при мен косопадът намаля и положението беше овладяно.

Отговори

Върни се в “Естетична хирургия. Козметика. Козметология”