ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Малко вкусови рецептори- много усещания
Как и защо солта може да причини захарна болест?
Готварската сол е напълно забранена

Операция на анална фисура

Модератори: админ, консултанти

Gechevaa

Операция на анална фисура

Мнение от Gechevaa » 03 ное 2008 17:36

Здравейте, ще си правя операция на анална фисура.Някой може ли да ми разясни в какво ще се състои.Единственото което знам, че ще е безкръвна и с пълна упойка.Болезнен ли ще е след оперативния период. Операцията ще е в "Авис Медикал" - Плевен.Благодаря предварително.

Dr.Atanassov

Re: Операция на анална фисура

Мнение от Dr.Atanassov » 11 ное 2008 20:20

Тази информация би следвало да ви е дадена от хирурга, който ще ви оперира. В крайна сметка ще подпишете т. нар. информирано съгласие. което означава . че ви е разяснено какво точно ще ви направят.
Единственият безкръвен метод за който се сещам е аналната дилатация.
Доц. Теодор Атанасов, ДМ, FACS
Болница "Софиямед"
http://www.teodoratanassov.com

Петров

Мнение от Петров » 01 юни 2009 23:28

Здравейте,имам въпрос ще съм много благодарен, ако някой компетентен ми отговори,благодаря предварително.В края на 2006 получих анална фисура,отначало не обърнах внимание но не ми минаваше и отидах на лекар.Пробвах с разни мазила няколко месеца, но не мина и така 2007 ми правиха дилатация,проблема е че ефекта беше за около месец след, което отново се отвори раната и така до сега.Въпросът ми е могат ли да настъпят някакви усложнения,ако нещата се оставят така или трябва отново да се прави дилатация.Раната не ме боли,много рядко когато ходя до тоалетна и на няколко месеца може евентуално да прокърви леко.

rikochette

Мнение от rikochette » 18 май 2012 11:01

Здравейте, аз се оперирах по препоръка на колега в клиника Матев, в Стара Загора. Нямам рецидив. Дано така се задържи! Много се ядосвах после, че съм отлагал толкова време, за 10 минути беше операцията и се избавих от проблема.
Това му е сайтът на д-р Атанас Матев - fisura.bg.Успех!

Lidi

Мнение от Lidi » 18 май 2012 13:44

Само хубави неща за доктор Матев съм чувала от оперирани и вие потвърждавате това.
А и на запитвания ми е отговарял, явно освен добър специалист е и добър човек.
Доколкото разбрах, процедурата е кратка и почти безболезнена. В повечето случаи престоя е ден, но доста от пациентите си заминават на същия ден след операцията/манипулацията.

Отговори

Върни се в “Операции”