ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Риби в депресия помагат за разработване на антидепресанти
Мнението е на експерти по въпросите на грипа
Ето кои са подходящите грижи за кожата.
Може ли един размер да пасне на всички мъже?

Секцио, аборти и други операции...

Модератори: админ, консултанти

fantagiro

Re: Секцио, аборти и други операции...

Мнение от fantagiro » 20 ное 2015 11:42

току да се изхиля... се сещам, че някой ще се засегне...
току да се избъзикам със себе си... ами аз така предпочитам по принцип, ама и това не било безопасно ако някой не разбере, че най - често се шегувам със себе си, бъзикам се оправям се и прочие себе си.
Писна ми бе.
Аз и в гората да ме пуснеш, сигурно ще се оправя, ако няма кой да ми спъва работите.
Ама ако съм здрава.
Явно на Прокопиева и такива като нея им става лошо, че някой е здрав и колкото да не е без хич го дамгосват, че да е болен поне за пред останалите хора? Аз бях почти здрава. Зъбите ми не бяха добре. И пак не са, понеже тук работата е от черния хумор.
Дали просто така се получава, дали със замисъл... ако някой ще ми оправя зъбите, за да ми развали после децата, по добре да си отида от абцес.
Щото и това съм виждала, тамън да се зарадваш и ти стоварят смръдня.
Децата са като празни съдове. С каквото се напълнят, това ще покажат.
Пушенето в умерено количество е полезно. :P

fantagiro

Мнение от fantagiro » 20 ное 2015 11:44

Тоест на моите съм им показвала най - хубавото от себе си, докато съм била здрава.
Показах им и лошотията си, че това е част от емоционалната интелигентност.
Освен това... знаех кога да спра, пак ми се намешаха в избора...
На мене ми е децата да са здрави и щастливи. И моите, и чуждите. Вие не може да си представите сигурно какво е всичко да ви минава през сърцето.
Ами тогава стягайте си дупарите и си оправяйте хумора.
Аз се шегувам със себе си повече, а с друг, само подавайки му и начин да се излекува.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 20 ное 2015 12:19

Ами реших вече да тревожа всички със себе си, разказвайки най - големите си страхове, че като че ли по - добре по малко да ги разтревожвам, отколкото да си мълча, докато умра.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 20 ное 2015 12:28

Значи аз тук ако не намеря нормални биполярни няма къде другаде... като че ли.
Аз религията си я преоткрих на няколко пъти и.. абе Крисчън съм бе, ама се чудя, от ляво на дясно, или от дясно на ляво да се прекръстя, с коя ръка и дали пък да не се наведа.
А ако седна и да постя по всички обичаи...
Седете сега и размишлявайте.... аз съм достатъчно помъдряла.
Моите... просто трябва да се изправя достатъчно, за да им дам едни простички примери само давайки мълчаливо пример предимно, за да разберат.
Че дъщеря ми една седмица вкъщи и без да съм я била се научи да пика в гърне, понеже голямата като я бях научила, пак й слагаха памперси.
Просто наистина имам подход към децата, ама... такива, дето са на години да трябва да са авторитети, а пък да ми правят мурафети като четиригодишни деца.... :P Ми... като не разбират, просто като кажа "Млъкни, че умирам"... изчакват, аз като се освестя обяснявам от тук от там какво ми е било.
Майка ми винаги ми е била... долу горе пример за майка. Не знам дали ми е прощавала някоя грешка, давайки ми време, за да се поуча. Ама както ви казах, моето семейство наистина беше много близо до идеала за семейство.
Това тук... да, всяка жаба да си знае гьола- възрастни с възрастни, млади с млади, а че за някой останали по - млади булки или пък много по - стари... абе под 25 годишна възраст да се жениш, си е по - голяма лудост, отколкото на 25.
:P
Няма кой знае какви изводи... всичко е в ръцете на по - възрастните.
Както казах, или казах ли, казах на майка ми, че се притеснявам за хемоглобина... и еле почна да ме чува.
За мъжа ми...аз се чувствам като мъж в тази къща, пък не знам.

Отговори

Върни се в “Операции”