ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Откри френски научен екип
Ацетилсалициловата киселина може да предпази от усложнения при...
Може ли един размер да пасне на всички мъже?
Превантивното средство е почти готово за пускане на пазара

Секцио, аборти и други операции...

Модератори: админ, консултанти

fantagiro

Re: Секцио, аборти и други операции...

Мнение от fantagiro » 20 ное 2015 08:31

Та... като не мога да накарам никой да млъкне, казвайки "Млъкни, не искам да говоря, умирам,ако продължа по същия начин....".... значи не е лесно да се живее с един куп артеросклеротици...
За да ми изглежда лудницата като рай?
Дришльовци над път и под път.
Тодоров, голям кретен си, знаеш ли?
:P
Пушенето в умерено количество е полезно. :P

fantagiro

Мнение от fantagiro » 20 ное 2015 08:35

Да споменавам и другия мушмурок, и другия, пак адаш? Нужно ли е?
: )
На мене опитът ми е по - голям от вашия, когато не съм сигурна, може да се включите...
относно вега тестовете, аз си ги правя естествено, не ми трябва тест.
относно психотерапията...ами стига да имаше едно кътче, една стълба, на която да остана за колкото искам съвсем сама....
нямаше ни единия да ми е нужен, ни другия...
у такъв цигански табор не ми се живее, ама не ми се и ходи някъде, само за да ми вземе някой децата, понеже не разбира, че съм израсла с някаква ценностна система, която беше потъпкана.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 20 ное 2015 08:43

Бърже някой да казва на мъжа ми, че сдавам багажа, да се нареждат нещата така, че да е най - добре и здравословно за децата... за мен не е здравословно дете да оставя без родители. Държавата си го набелязва като че ли за подмолни цели после си измива ръцете с ама той таковата ген.
Възпитанието, възпитанието.... като една учителка - с пръчица през ръчичките и с повторение на тази думичка, ще ви го набивам нон стоп, докато спрат всякакви глупости за генетика... генетиката е колкото да се самооправдаем.
Да не съм видяла с очите си, как раждам живи и здрави деца, и после ми боледуват, и са ми пред какво ли не... да не съм толкова убедена в това, че възпитанието почва още от първия миг, в който ти дойде в ръцете.

На достатъчно голяма възраст сте, за да ме разберете, че говоря символично, нещо като Мей, Мей, ама подобно.

Избива ме на насилие, когато никой не разбира, когато говоря с малко, с много, когато не говоря, и т.н.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 20 ное 2015 09:13

Вега тестът е вид тест, който се прави, за да се подбере най - подходяща диета... когато се прави обаче... абе я да се огледате какви сте върлини и какви сте си хубави, друга песен ще запеете... там, откъдето го знам този тест.
Аз като казвам, че по прости от шопите няма, не лъжа.
Изключение правят левичарите. :P
Нали знаете бе, в нашия език, всичко в неопределен пол, по правило се слага в мъжки род, пък се разбира всички.
За психотерапията... "бяло платно" и "шарено" мога да бъда.
Уат ис йор уиш, дарлинг?
Към неопределена персона.
Г-н Тодоров, все пак реша ли, че ще обичам някой, колкото и да съм му ядосана, пак накрая си скубя косите, понеже обичам.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 20 ное 2015 09:17

Как беше сега-... като нормален човек:
Опс, извинявам се, бях ядосана, не мислех това, което казах.
А дали е така, по - добре да не се разбира, щото когато на всеки мозъка му е с айкю под средното, освен да не спя, за да го докарам до под средното, друг вариант не виждам.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 20 ное 2015 09:19

Просто никак не се виждам щастлива, това е.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 20 ное 2015 09:23

И ми трябва децата да виждат някой, който е и спокоен, и щастлив.
Дали не знам да си набелязвам сложни, но правилни цели?
И от цирковия ансамбъл мога да съм, обаче трябваше да издържа поне един цикъл, в който или някой да млъкне като кажа, че ми е нанагорно всичко, и като млъква, да не замлъква завинаги всъщност.
Я да ви кажа, че вкъщи майка ми само дето контактите не беше се научила да оправя...
То мъжъ ми какъвто е прост, ще стане баща ми в най - лошия му вариант, мислейки че ще ме впечатли.
Боже господи, няма ли мъж с айкю над средното, математик, ама долу горе нормален?

fantagiro

Мнение от fantagiro » 20 ное 2015 09:28

та сега... някой като си е врял таковата, там където принципно е изход... ми да си оправя простатата. Не е лесно да се оправи, ама и за това съм дала идея как постепенно, заедно с официално признатата в страната медицина.

Едно място си има определено, което е и изход, и вход.
По официално правило.
Аз просто трябва да хапвам плодове, зеленчуци - приема се в буквален смисъл, банани, портокали, ябълки, круши... без символизми. Знам, че когато се храня, както искам отвътре, съм като един естествен вега тест на самата себе си, през шест месеца, всеки ден....

fantagiro

Мнение от fantagiro » 20 ное 2015 09:28

Естествено, че само съм опитала. :P

fantagiro

Мнение от fantagiro » 20 ное 2015 09:31

От тук нататък ми трябва един Калашников, Макаров, или пък на дядо ми Катюшата. За един ден съм привключила как се работи с такова нещичко.
От тук нататък ще се старая да правя само компромиси с децата си, защото нищо не се учи за един ден...
Другите... нали знаете, пак се сещам за Христо Стоичков.
Вие не знаете ли, че едно време за ЦСКА беше всеки, който разбираше от футбол?

fantagiro

Мнение от fantagiro » 20 ное 2015 10:00

Освен това, гледам аз и си мисля кога съм си родила децата... ми чи аз съм точна като... швейцарски часовник?
Г-н Тодоров, с това ДС... да не се улисваме. Част от нещата са си истински случайности, само че от моята теория за диамантите, чувствата и атомите.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 20 ное 2015 10:03

Ми ако иска някой да идва да ме осакати... аз не виждам за какво да го прави, като аз се самоосакатявам постоянно.
Освен това... на мен един показател извън нормата ще ми е като "лампичка", да го нормализирам...
Примерно: хемоглобинът в горната граница... ми местя се да пуша в спалнята, която в момента ми е пушалня.
Намалям сладките, колкото мога, така че да не се налага пък да ги стресирам с викове и караници...
Ви казвам, че се изприщвам и мисля да се науча да стрелям с някакъв пищов, щото аз ще се моря като черен грешник, някой ще си вее пишките и... хахахаха, не се знае кой ще цели по - бързо и точно - аз или мъжа ми.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 20 ное 2015 10:08

Как беше: като нормален човек: Опс, извинявам се, малко не съм спала цяла нощ заради тревоги. Не мислех това, което казах. Така ли да се държа като нормална ли?
Че... аз се стискам, стискам да не нараня никой, ама... айсиктир бе!
Привключих на Фереджетата и ми е забавно. Който живее в Бг трябва да може и да носи на хумор. Чи петстотин години сме готови да ги оставим като част от историята, която не се забравя, но и не пречи на добрите взаимоотношения, какво повече искате?
Дали не съм права, че петстотин години под нечие робство са си друга религия?
Дали не съм права и че всеки има свободен избор и е дадено време, за да се разбере всичко?
Дали не съм права, че един да ми каже нещо добро и после имам енергия...
Може да си я проследите.
Друг е въпросът, че добра дума срещам повече от непознати хора.
А онзи с мустаците... ух, бе, простак такъв, на мене не ми ли заиграе сърцето, все едно секс не съм правила.
Даже съм почти девствена, ама почти.
Отивам да спя, извинявам се, ако ме бяха оставили да си регулирам границите на настроението след настинката... сигурно нямаше да е толкова забавно писането ми.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 20 ное 2015 11:37

Освен това, само бегъл поглед на новините ми е достатъчен, за да видя, че хуморът в страната отдавна е задминал границите на нормалното, обаче... за това не съм виновна аз.
Когато си "гледам връзките на обувките" и се питам за чий са ми "другите връзки", ако само ще страдам, просто, защото съм се родила, няма как мигновено да се сетя за проблемите на всички останали около обувките, при все, че съм чела, че по всички проблеми се работело за разрешаването им... когато ставало въпрос за медицина.
В моя случай... аз повече мъдрости не мога да поемам, защото мога да изпиша още сума ти преразказани книги, ключващи и моя опит.
Знам, че съм в капан, аз не съм излизала от него.
И нищо никога не мога да направя, понеже на мене така ми е писано... да не търся нищо на сто процента, понеже някой е решил да ми отнема всичко, преди дори да се опомня.
И аз не знам къде ще се почувствам щастлива. Сигурно там, където престъпността е нулева и хората разбират.
И на дете не прощавам, защото аз моите се стремя да ги възпитавам... да ви кажа, когато мога възпитавам и чуждите.
Само да сте избрали нещо лошо, нещастно за децата ми... като минус ще се върна, като магнитна буря, от най - лошите. За абсолютно всички. И по - лошо ще стане след лошото.
Като ме докарвате да кълна...
Айде сега, оправяйте се, докато някой ме докарва до степен да кълна....
Някой път от страничен човек се разбира по добре.
Ако я карам така, ще умра. И не се шегувам. Абослютно самоуйбиствено подхождам към себе си в момента, макар че пак сначале почнах да се захранвам с обикновена храна, когато ми хрумне да се изправя и да напиша още нещо.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 20 ное 2015 11:39

Ами писна ми на ми, си, и все такива уникални.

Отговори

Върни се в “Операции”