ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Дефицитът на витамин B3 може да доведе до безсъние
Може ли един размер да пасне на всички мъже?
България е от малкото страни, където билката вирее свободно

смяна на тазобедрена става

Модератори: админ, консултанти

rumen56

смяна на тазобедрена става

Мнение от rumen56 » 29 яну 2015 14:53

Приятели моля за сьвет.От четери год ми откриха заболяване на тазобедрената става което прогресира и има опасност да остана инвалид ,а сьм само на 56 г .Нуждая се от сьвет кьде да си направя операцията от сопот сьм пловдивско.от една г сьм на борсата заради заболяването.наистина сьм и малко тежичьк около 130 кг.имам и др сьпьстсващи заболявания като дископатия повече от час два не издьржам прав,искам да се оправя и да бьда жизнеспособен.

д-р Цончев

Re: смяна на тазобедрена става

Мнение от д-р Цончев » 29 яну 2015 14:58

Ето подходящо място и подходящ човек
http://www.polimedad.com/mbal-polimed/h ... dimov.html

Можете да кажете че аз ви насочвам.

Adriana_blagovestova

Re: смяна на тазобедрена става

Мнение от Adriana_blagovestova » 16 яну 2016 11:32

Здравейте,
на майка ми и предстои смяна на тазобедрена става във Военна болница Варна при доц. Минчев. Предисторията на проблема е, че на 15 годинишна възразт и е направена валгизираща остеотомия във Горна Баня, в момента е на 52 г. и толкова години е живяла с този метал на крака без да има проблеми. Последните две години обаче почнаха болките и трудностите при движения. Поставиха и диагноза коксартроза и неизбежна смяна на тазобедрената става. Доц. Минчев и погледна рентгеновата снимка от преди 2 години и без дори да назначи нова рентгенова снимка насрочи операция. Моля ако някой има мнение за конкретния лекар, или за други лекари в страната, които могат да ни помогнат, да пише своите впечатления. Благодаря !

Отговори

Върни се в “Операции”