ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Стандартното лечение на киселини може да увреди черния дроб
Аспермия - причини, симптоми и лечение
Отключва осезаеми промени в детския мозък

загуба на съзнание

Модератори: админ, консултанти

gyulsevim80

загуба на съзнание

Мнение от gyulsevim80 » 31 яну 2014 21:29

днес имах припадък .малко съм уплашена и незнам дали да отида на лекар или не.преди около 2 години пак имах и отидох на лекар,но изследванията бяха наред.лекарката каза само малко кръв в урината.днес отново се случи и незнам какво да направя.всичко започна с стягане в гърлото последва затруднено дишане и силна болка в корема след което се облях в студена пот.причерня ми и след това помня само че се опитах да извикам за помощ след което съм загубила съзнание.забравих да спомена че ми се гадеше преди и след припадака.какво бихте ме посъветвали да отида ли или не на лекар

д-р Цончев

Re: загуба на съзнание

Мнение от д-р Цончев » 02 фев 2014 13:35

Това по-скоро прилича на вегетативна реакция и рязък спад в кръвното налягане но е добре да се уточни и да се търси причината - кръвно налягане, кръвна захар и др. такива...

gyulsevim80

Мнение от gyulsevim80 » 02 фев 2014 13:49

благодаря за мнението ви докторе .сега съм по спокоина и мисля че е от кръвното което си е винаги малко ниско а и сега се чувствам добре.само тази силна болка в корема ме обърква.защото и при 2та пъти тази силна болка се появи.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 02 фев 2014 20:38

Възможно е и тази болка по вегетативен път да води до срив в артериалното налягане.

Отговори

Върни се в “Епилепсия. Припадъци. Гърчове”