ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Ето кои са подходящите грижи за кожата.
Откри френски научен екип
Доколко правилно е да се отрича който и да е от двата вида?
Опасността идва от жената кръводарител.

Припадъци - без диагноза

Модератори: админ, консултанти

Galinel

Припадъци - без диагноза

Мнение от Galinel » 10 ное 2012 20:00

Здравейте.
Искам да напиша и аз моя проблем и да ми помогнете да се преборя с този кошмар.
Нека да започна от самото начало.
2006 г. започнах да получавам дежавюта, които бяха съпроводени с големи киселини от стомаха и тръгващи нагоре към гърлото. Когато получавах такова дежавю ставаше ми много гадно. И трябваше някъде да седна. Главата ми ставаше, все едно ме е ударил с юмрук.
Ходих на лекар - Невролог. Този невролог ми каза, че щели да се махнат след време.
Да, наистина така стана. Но минаха няколко месеца и получих припадък с гърч. 2007г.
Минах през десетки изследвания, от които всички показваха, че нищо ми няма и съм здрав.
Зарадвах се от резултатите и си казах,че сигурно е било нещо временно и ще се оправя.
Но, след няколко месеца 2008 година пак получих един малък припадък.
Пак отидох на невролог. Той ми изписа Трилептал. 2 х 600. И си казах,че това нещо се задълбочава.
Започнах да ходя по доктори (невролози) пак си направих скенер, ЯМР, ЕЕГ всичките те не показват нищо за което да се притеснявам - това бяха думите на докторите.
Продължих да вземам трилептал-а 2 х 600. Минаха 4 години и един ден на работното място получих пак голям припадък 08.09.2012 Нито ми се е вило свят нищо не съм почувствал (признаци) ей така изведнъж ме отряза и изпадам в безсъзнание. Пак линейката ме взе от фирмата и ме кара в болницата. Като се събудих (дойдох в съзнание) лекарката ме пита "знаеш ли къде си" ? аз се огледах и се разплаках. Това е един голям кошмар за мен.
Пак ми направиха всички изследвания. Но те отново бяха чисти, без странични показатели.
А в Епикризата ми пише "Епилептичен припадък"
Вече започва да ме е страх да изляза навън.
Мина малко време след този припадък 1.5 месец тръгнах пак на работа и си казах, дано вече този да е последния и да няма други. Трилептал-а не съм спирал да го пия.
И един ден свършва работния ден, качвам се на рейса, сядам на седалката, рейса тръгва.
Минава 2 - 3 км и пак получавам голям припадък с пяна на устата и гърч.
Пак ме вземат с линейка от рейса до болницата. И като дойдох в съзнание бях целия вир вода (изпотен) Пак лекарката ме пита "знаеш ли къде си" ? На мен пак ми стана много мъчно и не можах да се сдържа и се разплаках.
Ходих при проф. Чавдаров в София, той също каза, че нямам епилепсия.
Ходих в Плевен и там също ми правиха всички изследвания, които пак показват, че нищо ми няма.
Забелязвам, че от този Трилептал е започнала да ми пада косата - още един кошмар.
Всеки вдига рамене и не може да ми каже от какво са тези припадъци, нито как да се излекувам от тях и да живея нормален живот. На 35 години съм. Не пия алкохол. Не пуша.
Кажете какво да правя защото ще се побъркам вече. . .

moga

Re: Припадъци - без диагноза

Мнение от moga » 11 ное 2012 20:01

Алтернатива-Направете си Газов анализ и Тестостерона в кръвта

д-р Цончев

Re: Припадъци - без диагноза

Мнение от д-р Цончев » 12 ное 2012 12:46

Според мен трябва да се направи и да се пие продължително време профилактичен медикамент - дали ще е трилептал или нещо друго ще реши невролога.

Отговори

Върни се в “Епилепсия. Припадъци. Гърчове”