ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Кои са 6-те основни грешки, които допускат начинаещите?
Препоръчват се не повече от две чаши бира или вино дневно
Повече грешки се правят в по-топлите помешения

Лечение на епилепсия в чужбина

Модератори: админ, консултанти

Podobna

Лечение на епилепсия в чужбина

Мнение от Podobna » 28 сеп 2009 15:52

Здравейте!

Бихте ли ми препортчали специалисти, които лекуват епилепсия в чужбина. Чувала съм, че в Москва има добри невролози. Знае ли някой от вас конкретни имена и начин, по който бихме могли да се свържем със съответните хора. Ще се радвам на конкретните ви препоръки.
Благодаря!

NEDATA

Re: Лечение на епилепсия в чужбина

Мнение от NEDATA » 28 сеп 2009 17:08

има един вариант и в БГ. След малко ще разкажа за него. Моля само малко да изчакате.

NEDATA

Мнение от NEDATA » 28 сеп 2009 17:09

Една минута

NEDATA

Мнение от NEDATA » 28 сеп 2009 17:38

Наскоро беше дошъл един френски професор в София и направи консултации на 40 деца. Беше добро начинание защото шанса да се прегледаме при подобно величие може да бъде измерено в мн пари, пътуване до Париж и вс съпътстващи проблеми и неприятности.
Професора беше поканен от Фондация "Деца с проблеми в развитието", разгледайте сайта http://www.dpkids.org/. Той идва 2 пъти годишно и преглежда колкото може повече деца, като дава своето мнение за детето и препоръки за лечението му. Това обаче не е лечение а само споделено мнение ,което е много ценно и дава бъдещи насоки при лечението от вашия лекуващ лекар( ако той се интересува изобщо). Професора като цяло смята че се прилагат у нас лечения с мн висока концентрация и дозировка което не дава винаги най-добрия резултат. Изключителен професионалист е и имате реален шанс да се срещнете с него.
Французите са много напреднали в тази област и този професор е от най - добрите в световен мащаб.
Можете да се свържете с центъра на Фондацията и да си запишете час за следващото му посещение в България.
Успех!

NEDATA

Мнение от NEDATA » 28 сеп 2009 17:57

Само да добавя че аз съм майка на дете с такъв проблем и също не вярвам на лекарите у нас., или те просто не разбират и действат на случаен принцип експериментирайки с различните лекарства. Много зле. Дано да намерите правилното лечение, както ние намерихме своето.
Успех!

Елена Абаджиева

Мнение от Елена Абаджиева » 26 дек 2017 05:47

Здравейте, имам син на 1г.1м. От 10 дни започна странно крадене на главата.
Бяхме в болница за три дни , има съмнения за епилепсия . Преписаха сироп ,който още не съм давала,защото искам още мнения и изследвания. Бихте ли ме насочила към добър лекар.

Отговори

Върни се в “Епилепсия. Припадъци. Гърчове”